kovacs964 (9) 80% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Megbízható partner .
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.alcatrazz1_v (326) (Vevő)
Pozitív
2008.08.04. 18:22:15
76262727
Megérkezett, köszönöm!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.36924.draglion (2776) (Eladó)
Semleges
2008.08.04. 13:23:06
63182048
ha kell a tétel el lehet vinni sajnálom de eltelt 3 hónap és nem tudok belépni a vatera személyes menümbe ha nem hagyok értékelést
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: nem jelentkezett a kedves felhasználóKicsi lett a cipő
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Kicsi lett a cipőA vevő többszöri megkeresésre sem jelentkezett
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Minden rendben. Ajánlott partner.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Sokadszori kapcsolatfelvételre sem válaszolt.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.blacksabbath11_v (1748) (Eladó)
Pozitív
2008.06.26. 18:08:40
68162059
Kedves,szimpatikus hölgy! Köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Adatokat megkapta a tisztelt vásárló az utaláshoz! Ő egyszer hívott, s azt mondta hogy internet problémái vannak, s utalni fog! Sajnos 40 nap eltelt, értékelnem kell!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Nem ajánlom enkinek! több héten át hitegetett azzal hogy küldi a vételárat! Beszéltem vele telefonon de még azután se volt semmi! Arra hivatkozott, hogy nincs internetje és ezért csúszik a dolog! Aki teheti kerülje!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.NEM AJÁNLOM SENKINEK, HOGY ÜZLETELJEN VELE!!! A LEÜTÉSTŐL A MAI NAPIG EGY TELJES HÓNAP TELT EL,A VEVŐ NEM JELENTKEZETT, ÉN KÜLDTEM 5 EMAILT - 3-AT VISSZAIGAZOLT A GÉP, HOGY OLVASTA, DE EGYRE SEM VÁLASZOLT. HÁROMSZOR HÍVTAM FEL TELEFONON, MINDIG AZT MONDTA NINCS INTERNETE,DE HOLNAP KÜLDI A PÉNZT - EZ UTOLSÓNAK IS EGY HETE. NEM MONDTA, HOGY NEM KÉRI, NEM MONDTA, HOGY NINCS PÉNZE - MEGBÍZHATATLANNAK TARTOM EZEK ALAPJÁN, NEM AJÁNLOM SENKINEK!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.274161.kukucska666_v (1343) (Eladó)
Pozitív
2008.06.06. 11:30:47
65791427
Korrekt partner, ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment, jószívvel ajánlom mindenkinek. Köszönöm a vásárlást.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.csudaszarvas (1238) (Eladó)
Pozitív
2008.05.20. 18:35:13
65605050
Minden rendben ment.Köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
CSERESZNYE71 (335) (Vevő)
Pozitív
2008.05.16. 20:32:43
67038690
Rendkivül kedves és felsőfokon megbízható üzleti partner!Köszönettel ajánlom!+++ T.CSERESZNYE71
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A vevő jóindulatú volt, de még gyakorlatlan, és a hosszadalmas, körülményes lebonyolítással okozott némi kellemetlenséget.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Rendes, megbízható vaterás. Mindenkinek ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
minden rendben
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A vevő véletlenül licitált. Megesik az ilyesmi...
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az áru rendben megjött, semmi probléma nem volt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt vásárló, gyors üzlet.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
