zsevzset (166) 100% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 166 | 206 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 4 | 4 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 0 | 0 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 170 | 210 adásvétel |
| Az eladóként kapott 19 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
bolyhostopi (1045) (Vevő)
Semleges
2008.04.03. 21:57:42
311302405
A terméket állitólag a posta hibájából nem kaptam meg.Meg persze a sajátoméból is,mert simán kértem.Bár az eladó hozzáállása és modora miatt szivesebben adtam volna negativot,de az nem lett volna fer,hisz "állitólag" feladta.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt, megbízható, gyors eladó. Köszönöm szépen!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.megbízható partner,ajánlom mindenkinek
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.ahmadcsilla (146) (Eladó)
Pozitív
2008.03.27. 22:02:15
321609147
Kedves, gyors, megbízható. Másnak is ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
szaboagnes0121 (312) (Eladó)
Pozitív
2008.03.27. 21:53:16
327939491
Korrekt, kedves vevő, ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Laza, kedves, korrekt vevő. Köszönöm a vásárlást! Bátran ajánlom!!!:)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
KEDVES,MEGBÍZHATÓ,KAPCSOLATTARTÓ PARTNER!! NYUGODT SZÍVVEL AJÁNLOM!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.5905866.huber36_t (142) (Vevő)
Pozitív
2008.03.20. 10:15:27
315054859
Gyors pontos korrekt partner ajánlom mindenkinek
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
6253220.hudakemy_t (299) (Eladó)
Pozitív
2008.03.19. 21:27:50
321784749
Nagyon gyors, korrekt és jó kapcsolattartó! Ajánlom mindenkinek + + + + +
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Celtictiger77 (65) (Eladó)
Pozitív
2008.03.17. 20:48:59
315459308
Korekt megbízható partner . Ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben volt, szívesen ajánlom! :-)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben volt, szívesen ajánlom! :-)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben volt, szívesen ajánlom! :-)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben volt, szívesen ajánlom! :-)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.gontarz_anita (246) (Vevő)
Pozitív
2008.03.13. 10:21:40
311306334
Gyors,korrekt eladóAJÁNLOM!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Ismét kötöttem egy szuper üzletet!Köszi+++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Rendben ment minden,ajánlom mindenkinek. Köszönöm a vásárlást!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kedves, aranyos, gyors és pontos vevő! Szívből ajánlom másoknak is! Köszönöm a vásárlást! Remélem máskor is tudunk még üzletet kötni! :)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
gyors, pontos, megbízható! ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors, korrekt partner. Ajánlom
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors, pontos, megbízható partner. Mindenkinek ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Köszönöm a nadrágot! :) Az eladóról csak jót tudok mondani, kedves, kapcsolattartó, gyors, mindenkinek csak ajánlani tudom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megbízható,kedves és korrekt partner.Mindenkinke ajánlom ŐT!SoK++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megbízható,kedves és korrekt partner.Mindenkinek szívből ajánlom ŐT!Sok+++++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megbízható,pontos Teszveszes!!!Midenkinek ajánlom!!!!++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Kedves, pontos, megbízható Partner, mindenkinek szívből ajánlom!!!! Köszönöm a vásárlást!!++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
9781981.Tonybacsi (8) (Vevő)
Pozitív
2008.02.14. 16:00:24
304144705
Gyors és korrekt, a termék a meghirdetett állapotban volt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nagyon gyors,rendes,kapcsolattartó.Köszönöm a vásárlást!Mindenkinek ajánlom!+++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment, kedves, aranyos partner. Köszönöm szépen!+++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Gyors, pontos vevő! Köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megbizható eladó.Köszönöm:-)))))
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Kedves, gyors, megbízható vevő. Feladtam a csomagot.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megbízható, korrekt, szimpatikus eladó, nagyon szép pulcsit kaptam! Köszönöm szépen, természetesen +++++++++++!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Kedves,megbízható vásárló.Ajánlom mindenkinek!Köszönöm:))
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megbízható, jó kapcsolattartó Eladó. A csomag villámgyorsan megérkezett. Köszi! +++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.seherezade_t (3680) (Eladó)
Pozitív
2008.01.24. 09:16:31
292467313
Minden a legnagyobb rendben ment, köszönöm, remélem, még találkozunk:))
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Gyors, korrekt partner. Bárkinek szívesen ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
bolyhostopi (1045) (Vevő)
Pozitív
2008.01.18. 10:32:14
294089121
Minden a legnagyobb rendben zajlott le.Villámgyors ,pontos eladó.Ajánlani tudom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben zajlott csak ajánlani tudom mindenkinek, köszönöm a vásárlást !:))
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
minden a legnagyobb rendben ment--köszönöm
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment, megérkezett a termék. Köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
zsu-kreativ (1202) (Eladó)
Pozitív
2008.01.02. 08:59:15
1431386744
.?:*¨¨*:?.MindenRendben ment .?:*¨¨*:?. .?:*¨¨*:?.Kedves, aranyos Partner .?:*¨¨*:?.KOSZONOM!!.?:*¨¨*:?. BUÉK!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Köszönöm a terméket! Kedves, szimpatikus eladó, ajánlom másnak is!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Köszi!!!Nagyon kedves, gyors, megbízható korrekt partner.Ajánlom mindenkinek!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
seherezade_t (3680) (Eladó)
Pozitív
2007.12.10. 15:47:20
1430950794
Minden a legnagyobb rendben ment, köszönöm, remélem, még találkozunk:))
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Igazán kedves kapcsolattartó, és a csizma is tökéletes!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
megbízható,korrekt,aranyos,remélem még lesz alkalmunk talákozni.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
7179557.etus80 (258) (Eladó)
Pozitív
2007.12.02. 11:24:33
1431442850
Kedves,aranyos, mindenkinek ajánlom,sok++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors, korrekt, kultúrált partner. Mindenkinek ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Gyors, pontos partner!Mindenkinek ajánlom
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
