9781981.Tonybacsi (8) 83.33% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
A vevő, miután licitált a meghirdetett két termékből egyre, és megnyerte azt, elállt a vételtől azzal, hogy félreértette az árat, és szerinte ő mindkét terméket megnyerte! A licitálás szabályai egyértelműek, a kifogás rossz!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Gyors, pontos, korrekt partner, mindenkinek ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kedves, korrekt partner, csak ajánlani tudom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Senkinek nem ajánlom az eladót mert nem lehet vele megegyezni!!Sunyi!!!!!!!!!!!!!!.........................Egy eladó azért eladó mert amikor a vevő megy/menne a termékért akkor otthon van és nem azt mondja hogy most neki nem jó!!!!!!!!!!!!
Másik fél: Szánalmas vagy, több időpontot is ajánlottam, de te ragaszkodtál a vasárnap délután 5 órához, mire én azt mondtam, hogy ugyan családi programunk van, de rendben, haza megyünk 5-re. Természetesen nem jöttél, nem hívtál.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nagyon rendes, segítőkész partner! Szívből ajánlom mindenkinek :-) Csupa+++++++++++++++++... Köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Ajánlom mindenkinek
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.urbanekkatus (103) (Vevő)
Pozitív
2008.11.12. 10:34:03
472865728
Köszönöm szépen a gyors, kedves és rugalmas átadást.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megbízható partner! Ajánlom mindenkinek! +++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Kedves, megbízható és gyors vevő, szívesen ajánlom mindenkinek. Köszönöm szépen a vásárlást! A csomagot ma reggel postáztam.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Kedves, megbízható és gyors vevő, szívesen ajánlom mindenkinek. Köszönöm szépen a vásárlást! A csomagot ma reggel postáztam.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Kedves, megbízható és gyors vevő, szívesen ajánlom mindenkinek. Köszönöm szépen a vásárlást! A csomagot ma reggel postáztam.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Kedves, megbízható és gyors vevő, szívesen ajánlom mindenkinek. Köszönöm szépen a vásárlást! A csomagot ma reggel postáztam.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Kedves, megbízható és gyors vevő, szívesen ajánlom mindenkinek. Köszönöm szépen a vásárlást! A csomagot ma reggel postáztam.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Kedves, megbízható és gyors vevő, szívesen ajánlom mindenkinek. Köszönöm szépen a vásárlást! A csomagot ma reggel postáztam.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Kedves, megbízható és gyors vevő, szívesen ajánlom mindenkinek. Köszönöm szépen a vásárlást! A csomagot ma reggel postáztam.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Kedves,gyors,korrekt,segítőkész partner.Bárkinek nyugodt szívvel ajánlom!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.vanyekantal (946) (Eladó)
Pozitív
2008.02.17. 16:21:19
306923359
Megbizható pontos és gyors partner. Mindenkinek bátran ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors és korrekt vevő! Bátran ajánlom mindenkinek! Köszönöm
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
