Victor-y (17) 84% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
petra_pt2 (1019) (Eladó)
Pozitív
2010.04.20. 10:51:48
980449788
Gyors, megbízható vásárló. AJÁNLOM!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Eniko31_t (2101) (Eladó)
Negatív
2010.03.31. 10:52:23
925924537
A vevő a terméket nem kivánta átvenni családi okok miatt. Sajnos a jutalék-visszatérités miatt csak igy értékelhetem!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.16007686.Melinda-M17 (8) (Eladó)
Negatív
2010.03.31. 07:59:46
945054782
Sajnálattal adok negatív értékelést.De már 3-hete licitált nálam egy női cipőre,probáltam vele felvenni a kapcsolatott,nagyon sok levelet írtam neki,de még nem is válaszolt,kapcsolatott se vette fel velem.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Kapcsolattartó, megbízható eladó:))) Ma postáztam ajánlva, ahogy kérted!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.szisza0807 (1064) (Eladó)
Pozitív
2010.01.07. 13:20:43
853414121
Gyors, megbízható tesz-veszes. ++++++++ Köszönöm
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors,pontos,korrekt ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Kedves, gyors, pontos, kommunikatív vásárló! Csak ajánlani tudom! ++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Rendben ment minden,csak ajánlani tudom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megbízható, gyors, ajánlom!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment.Köszönöm a vásárlást és visszavárlak! Maximálisan pozitív
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megbízható, korrekt, pontos vevő. Mindenkinek ajánlom! +++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben volt.Jó szívvel ajánlom!:o)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
littlebird2 (1049) (Eladó)
Pozitív
2009.06.22. 18:56:45
645570506
Minden rendben ment. Mindenkinek ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Krisztina-68 (1164) (Eladó)
Pozitív
2009.06.11. 19:17:22
647172739
Gyors, korrekt partner.Ajánlani tudom csak.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben volt,köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.bakocsalad (754) (Eladó)
Pozitív
2008.12.06. 23:16:44
473179962
Minden rendben.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Részemről nincs harag, de legközelebb gondold meg mielőtt licitálsz.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Lassan 1 hónapja licitált, azóta semmi reakció! A termék vételára a mai napig nem érkezett meg! Jutalék miatt negatív!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Megbízható partner.Mindenkinek ajánlom!Kösöznöm a vásárlást.:-)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben volt.Ajánlom másokank is!Köszönöm a váasárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Részemről minden rendben volt!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Villámgyors és megbízható partner!Köszi a vásárlást és jó szívvel ajánlom mindenki figyelmébe!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.minden rendben zajlott, kedves és korrekt partner, szívből ajánlom!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Kriszta7334 (445) (Eladó)
Pozitív
2008.04.08. 18:32:24
334288485
Minden ok kedves korrekt vevő köszönöm a vásárlást
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Rendkívül gyors, megbízható! Ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.