5634308.vidilaci (3) 71.43% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
..........
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.nem igazán értem mi volt a T eladónak a célja ezzel a dologgal, bár sejtésem van. személyes átvételben egyeztünk meg, többször hívtam, megbeszéltünk időpontot, helyet. A megadott időben nem volt ott,kb 20 szor hívtam, azóta nem reagál se telefonra, se mailre. Ezek után már nincs szükségem a megnyert telefonra. Tipp:vagy túl olcsónak találta,alicitált árat, vagy miután közöltem vele előzetesen, hogy ha nincs meg az eladó telefonjának a doboza, akkor adásvételi szerződést írunk,megijedt a dologtól
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Korrekt, gyors, pontos és nagyon megbízható vaterás. Mindenkinek tudom ajánlani.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.balage001 (120) (Eladó)
Pozitív
2010.12.20. 12:10:46
1369846230
Korrekt Vevő, csak ajánlani tudom! Köszi a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
papajoe55_a (2443) (Eladó)
Negatív
2009.08.14. 19:58:46
679713200
Sajnálom, de az ígért kifizetés a mai napig nem érkezett meg, eltelt 1 hónap, én eddig vártam türelmesen, de nem fizetek jutalékot hiába.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.6545786.hevenesi (1) (Vevő)
Pozitív
2007.01.26. 18:39:56
320121739
Korrekt, megbízható. A megrendelt könyv nagyon jó állapótú.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden oké megbízható,pontos.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kitartónak kell lenni ahhoz, hogy az üzlet létrejöhessen,,,,! - A könyv végül megérkezett, és minden rendben! - Köszönöm!- üdv.blauka
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
