florcsika01 (5) 85.71% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Nagyon gyors, gondos eladó, ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nem jött össze az adás-vétel az eladó nem jelentkezett.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A póló mindkét újjánál a varrás egy kicsit el volt szakadva és ezt a leírásban nem tüntette fel! A szállítási időt eléggé elhúzta a fizetéshez képest! Többszörös is írta, hogy feladja, de nem tartotta a szavát, majdnem 2 hetet kellett várnom rá! Az áru helyének Kecskemét volt írva, írtam neki hogy ott áttudnám venni, de Pestre gondolt, mert ott lakik most. És mégis Kecskeméten adta fel a pólót! Pedig nekem jó lett volna Kecskeméten személyes átvétellel, így megspóroltam volna a posta költséget!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Sajnos az én hibámból nem jött létre. De megértő volt és kedves!! +++++
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
motorola77 (574) (Vevő)
Pozitív
2013.04.16. 19:01:22
1725906578
Szuper! Köszi! ajánlom mindenkinek az eladót!++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nagyon kedves, kommunikatív eladó, gyönyörű termékekkel, köszönöm!+++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nagyon kedves, kommunikatív eladó, gyönyörű termékekkel, köszönöm!+++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nagyon kedves, kommunikatív eladó, gyönyörű termékekkel, köszönöm!+++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
8825853.csavasm (178) (Vevő)
Negatív
2013.04.15. 17:37:24
1725942248
3. Ha nem tud valamit, akkor kérdezzen. Engem, vagy a postást, de sajnos nem volt ennyi sütnivalója.Buta, felelőtlen és még a pénzemet sem kaptam vissza! Egy hétig vártam a termékre (elveszett, 3 Nike felső)és az utalásra, nem jött meg egyik sem.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
8825853.csavasm (178) (Vevő)
Negatív
2013.04.15. 17:35:40
1725939170
2. Nem ismeri az allegroup kft. felhasználási feltételeit (pedig a regisztrálásnál elfogadta azokat) és a Posta működését. Az ajánlottan kért levelet sima elsőbbségiként adta fel, pedig kétszer is jeleztem, hogy hogy kérem.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
8825853.csavasm (178) (Vevő)
Negatív
2013.04.15. 17:33:43
1725938327
1. Nem ismeri a gramm és a dkg közötti különbséget, emiatt a postaköltséget rosszul adta meg. Feladás után követelte rajtam a különbséget, amit nem utaltam el, mert az ő hibájából nem fizetek még egyszer az utalásért (nekem minden utalás 200Ft).
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Megbízható,gyors eladó,csak ajánlani tudom!++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
