liko5 (19) 80.65% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
vasaskata (1776) (Eladó)
Negatív
2010.06.14. 08:08:32
1023598178
sajnos csak igéreteket kaptam, semmi nem történt, nem tudok tovább várni a jutalékvisszatérités miatt :(
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.minden rendben zajlott, ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
mastergirl2 (2345) (Eladó)
Pozitív
2010.06.10. 08:00:03
1046696969
Megbízható, gyors partner, mindenkinek ajánlom! Köszönöm a vásárlást!++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.helenah78 (1043) (Eladó)
Pozitív
2010.06.07. 12:03:39
1013383467
Gyors, megbízható, korrekt partner. Köszönöm szépen a vásárlást:)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
dorka75_2007 (2170) (Eladó)
Pozitív
2010.05.28. 11:30:10
994558567
Minden rendben ment, szívből ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
edinager (7254) (Eladó)
Pozitív
2010.05.20. 17:40:53
1025060326
Kedves, gyors, megbízható vásárló, csak ajánlani tudom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
edinager (7254) (Eladó)
Pozitív
2010.05.11. 16:07:47
1004282003
Kedves, gyors, megbízható vásárló, csak ajánlani tudom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment,szívesen ajánlom.++++:-)t
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nagyon kedves,gyors,szimpatikus partner,köszönöm szépen a vásárlást!!!Használd egészséggel a szoknyát!!Mindenkinek ajánlom!!!!!!!!!!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megnyertem egy termékét. 2 hónapja nem tudok kapcsolatba lépni vele, hogy megbeszéljük a továbbiakat. Sajnálom, nem jött létre az üzlet,nem értékelhetem másképpen.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Nagynevica (437) (Eladó)
Negatív
2009.08.28. 13:56:44
671563232
Nem fizetett.....
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Kíváló vevő ,csak ajánlani tudom mindenkinek!!!Sok-sok +++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
minden rednben zajlott, ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nagyon kedves, megbízható vevő. Szívből ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Kedves, korrekt, megbízható partner!szívből ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
7512847.sogimoni_t (207) (Eladó)
Pozitív
2009.07.02. 19:32:29
655004975
Gyors korrekt teszveszes csak ajánlani tudom, köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors, megbízható vevő, csak ajánlani tudom! Úton a csomag.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Mirella90 (1091) (Eladó)
Pozitív
2009.06.29. 18:54:08
652994165
Köszönöm szépen a vásárlást, minden rendben zajlott, további sok sikeres üzletkötést kívánok!+++ :)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden OK!!! :)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megbízható tesz-vesz-es, ajánlom, pozitiv, hétfő délelőtt adom fel a nacit
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Csak+++++!Köszönöm a vásárlást!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Csak+++++!Köszönöm a vásárlást!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
viragocska11 (415) (Eladó)
Pozitív
2009.06.22. 12:44:21
638605092
remek partner, köszi mindent ++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megbizhato gyors pontos korrekt partner Mindenkinek ajánlom Sok +++++++++++ A csomit ma délután adják postára
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Úton a csomag. Mindenkinek jó szívvel ajánlom. Csak +++++++++++++++. Korrekt, megbízható.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
pumukli250 (214) (Eladó)
Pozitív
2009.06.13. 07:54:13
649568415
Rendben zajlott minden, ajánlom mindenkinek ++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
kisskanyi1 (284) (Eladó)
Negatív
2009.06.11. 12:03:35
639270545
Egy levelemre sem válaszolt,sajnálom,ez negatív!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kedves és gyors partner, szívesen ajánlom. Köszönöm a vásárlást, ma postázom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt ,segitőkész eladó, mindenkinek nyugodt szívvel ajánlom....++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megbízható, ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.lukacs1183 (591) (Eladó)
Pozitív
2008.02.13. 08:38:04
305538913
Megbízható korrekt partner.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Sajnos többszöri kapcsolatfelvétel során sem történt meg az adás-vétel. Tovább nem várok, újra meghírdetem a terméket.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.kiralylany_2007 (196) (Eladó)
Negatív
2007.11.19. 13:45:59
1429269844
Sajnálom, a terméket meghirdettem újra!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Pontos,megbízható kedves partner.Ajánlom!:o))
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.