wertz_2006 (10) 91.67% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Minden rendben volt,korrekt eladó.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Maximálisan gyors, pontos, rugalmas, segítőkész, és még sorolhatnám! Csak pozitív, így kellene mindenkinek teszveszelnie! Ezúton is köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
akkuaruhaz (543) (Eladó)
Pozitív
2011.02.22. 09:24:04
1442654183
Minden rendben volt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
+++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Nagyon szimpatikus, kommunikatív és maximálisan megbízható partner, ajánlom :) ++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
kirakarina (2144) (Eladó)
Negatív
2008.07.13. 22:07:32
379576226
Tovább nem várok,a mai napig az adásvétel nem jött létre!
Másik fél: én felvettem a kapcsolatot, a kapott válasz az volt hogy elutaztam pihenni. azután semmi!
Minden rendben ment, köszönöm a vásárlást! Csupa+++++!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kedves, gyors és megbízható vevő. Csak ajánlani tudom. Remélem, hog ymáskor is találkozunk! :-)))
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kedves, gyors és megbízható vevő. Bátran ajánlom mindenkinek!! Remélem, hogy még találkozunk!!!! :-))))))))))
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kedves, gyors és megbízható vevő. Bátran ajánlom mindenkinek!! Remélem, hogy még találkozunk!!!! :-))))))))))
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kedves megbízható és gyors vevő. Csak ajánlani tudom! Remélem, hogy még találkozunk! :-))))
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kedves megbízható és gyors vevő. Csak ajánlani tudom! Remélem, hogy még találkozunk! :-))))
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kedves megbízható és gyors vevő. Csak ajánlani tudom! Remélem, hogy még találkozunk! :-))))
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kedves megbízható és gyors vevő. Csak ajánlani tudom! Remélem, hogy még találkozunk! :-))))
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kedves megbízható és gyors vevő. Csak ajánlani tudom! Remélem, hogy még találkozunk! :-))))
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Csak ajánlani tudom mindenkinek, termék ott, zsozsó itt. :-)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
FeketeHold (418) (Eladó)
Pozitív
2007.05.14. 13:13:07
1419164109
Megbízható, gyors vevő, szívből ajánlom! :) +++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.FeketeHold (418) (Eladó)
Pozitív
2007.05.14. 13:13:07
1419153532
Megbízható, gyors vevő, szívből ajánlom! :) +++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.FeketeHold (418) (Eladó)
Pozitív
2007.05.14. 13:10:01
324339028
Gyors, korrekt, kedves vevő, ajánlom mindenkinek! :) +++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Mint mindig most is gyors fizetés,megbizható partner.Mindenkinek szívből ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Mint mindig most is gyors fizetés,megbizható partner.Mindenkinek szívből ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.zselefej012 (18) (Eladó)
Pozitív
2006.12.16. 15:15:48
319085344
Minden rendben történt,köszönöm a vásárlást! Ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Kedves, gyors és megbízható vevő. Remélem, hogy még találkozunk. :-))
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Mint mindig most is gyors,pontos fizetés.Ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Mint mindig most is gyors,pontos fizetés.Ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Mint mindig most is gyors,pontos fizetés.Ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Most is minden rendben volt.Ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben volt.Gyors,pontos nagyon megbizható partner. Ajánlom.........
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben volt.Gyors,pontos nagyon megbizható partner. Ajánlom.........
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
