balogyuri (9) 84.62% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Gepallomas (1041) (Eladó)
Pozitív
2020.06.30. 12:23:25
2919989789
Köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Többszöri ígérgetésre sem jött az árúért,nem is jelentkezett mikor már a második találkát szerveztük le. Ez által sok jót nem tudok róla mondani. Időpocsékolás volt.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: hetek óta nem érkezett az áruért332271.antal1 (2287) (Eladó)
Semleges
2010.12.26. 15:49:27
187531335
Sorry, nem tudok tovább várni, eladtam másnak. Ha még érdekel akkor jelentkezz és tudom belőle újat rendelni. Kérlek ha majd értékelsz mindenképp úgy jelöld be, hogy NEM jött létre az adás-vétel és POZITÍV értékelés, hisz nem miattam nem jött össze.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Pontos, korrekt vásárló, minden a megbeszéltek szerint történt, ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Fannika999 (374) (Eladó)
Pozitív
2010.11.13. 21:03:04
185258136
Sajnos félrenéztem a dolgokat, de a vevő nagyon megértő volt! Köszönöm! Fanni
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
1014807.Bazsi999 (859) (Eladó)
Pozitív
2010.07.30. 08:14:45
174237366
Minden OK! A++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
zsuzsa101 (1635) (Eladó)
Pozitív
2010.07.14. 16:52:45
174755375
Korrekt üzleti partner köszönöm+++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors megbízható partner.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
szentendrei26 (690) (Eladó)
Pozitív
2010.02.24. 20:50:39
161046673
Minden rendben történt, a vevő megbízható
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt, jó vásárló!! Minden rendben! Ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
manocska6_v (279) (Eladó)
Pozitív
2008.10.07. 17:11:57
93676616
Korrekt partner. Mindenkinek szívből ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben volt ajánlom másoknak is.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az adás-vétel nem jött létre.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
lecterdoctor (393) (Eladó)
Negatív
2008.05.28. 18:57:49
66958037
Egyszer sikerült beszélnem vele telefonon, akkor azt mondta hogy másnap visszahív, ez nem történt meg. Erre 3 nappal ismét próbáltam kapcsolatba lépni vele, de emailre nem válaszolt, a telefont nem vette fel (legalább. 10x hívtam).Ezekután küldött egy smst, hogy nincs pénze, és hogy tegyem fel vissza vaterára a laptopot nyugodtan.Az ilyen gerinctelen, felelőtlen, senkiházi felhasználókat kellene eltávolítani erről az oldalról. Miért kell licitálni, ha nincs pénze, megvette volna más! Kerüljétek!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A vevő egyszerűen elállt az üzlettől.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
tyukanyocska_v (363) (Eladó)
Pozitív
2008.04.10. 18:15:00
55952589
Megbízható, pontos vevő. Mindenkinek ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
