571701.boxer95_a (-2) 43.75% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Sajnos többszöri hívásomra sem jelentkezett, pedig csak annyit kellet volna mondani, "bocs".
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az előttem értékelők már mindent megírtak. No more comment.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Nem küldte a vételárat, s időközben megszűnt vatera tag lenni.200534.erwache_v (268) (Eladó)
Pozitív
2008.06.06. 08:56:17
56475313
Minden rendben, köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Vártam, vártam, vártam, stb.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: No comment!Többszöri megkeresés után sem érdekelte a termék.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Úgy látom nem én vagyok az egyetlen akit átvert,többet nem is szeretnék hozzáfűzni, senkinek sem ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Úgy látom nem én vagyok az egyetlen akit átvert,többet nem is szeretnék hozzáfűzni, senkinek sem ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Eltelt másfél hónap, nincs értelme tovább várni arra, hogy eljön a licitált áruért.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Nem kellett a vevőnek...Eltelt másfél hónap, nincs értelme tovább várni arra, hogy eljön a licitált áruért.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Nem kellett a vevőnek...Eltelt másfél hónap, nincs értelme tovább várni arra, hogy eljön a licitált áruért.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Nem kellett a vevőnek...Autómobilia (1875) (Eladó)
Negatív
2008.05.20. 23:08:04
58064997
NEGATÍV - NEGATÍV - NEGATÍV! Türelmesen vártam ez idáig, az ígéreteivel Dunát lehet rekeszteni, de semmi kézzelfogható nem történt, valójában egy GERINCTELEN, PITIÁNER SZÉLHÁMOS!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Autómobilia (1875) (Eladó)
Negatív
2008.05.20. 23:07:44
57478788
NEGATÍV - NEGATÍV - NEGATÍV! Türelmesen vártam ez idáig, az ígéreteivel Dunát lehet rekeszteni, de semmi kézzelfogható nem történt, valójában egy GERINCTELEN, PITIÁNER SZÉLHÁMOS!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Autómobilia (1875) (Eladó)
Negatív
2008.05.20. 23:07:22
57588443
NEGATÍV - NEGATÍV - NEGATÍV! Türelmesen vártam ez idáig, az ígéreteivel Dunát lehet rekeszteni, de semmi kézzelfogható nem történt, valójában egy GERINCTELEN, PITIÁNER SZÉLHÁMOS!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Autómobilia (1875) (Eladó)
Negatív
2008.05.20. 23:07:00
56269895
NEGATÍV - NEGATÍV - NEGATÍV! Türelmesen vártam ez idáig, az ígéreteivel Dunát lehet rekeszteni, de semmi kézzelfogható nem történt, valójában egy GERINCTELEN, PITIÁNER SZÉLHÁMOS!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Autómobilia (1875) (Eladó)
Negatív
2008.05.20. 23:06:16
56269911
NEGATÍV – NEGATÍV - NEGATÍV! Türelmesen vártam ez idáig, az ígéreteivel Dunát lehet rekeszteni, de semmi kézzelfogható nem történt, valójában egy GERINCTELEN, PITIÁNER SZÉLHÁMOS!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Egy hónapja folyamatos hitegetéseket kapok, hogy utal, azonban utóbbi megkereséseimre már nem is reagált.....
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Egy hónapja folyamatos hitegetéseket kapok, hogy utal, azonban utóbbi megkereséseimre már nem is reagált.....
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Egy hónapja folyamatos hitegetéseket kapok, hogy utal, azonban utóbbi megkereséseimre már nem is reagált.....
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.SÚLYOSAN NEGATIV !!! Az utánvétellel elküldött árut nem vette át!!! Majd megigérte,hogy elutalja a pénzt,5 hete várom... Ha valami csoda folytán mégis ideérne átváltoztatom az értékelést,bár úgy látom,nemcsak engem etetett meg......
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Nem vette át az utánvételesen küldött árut,majd igérete ellenére nem utalt.Legnagyobb sajnálatomra ,többszöri levelezésemre nem küldte a pénzt, több mint 1 hónap után sem. Sajnos tovább nincs értelme várnom, a terméket ujrahirdetem.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Vasárnap délben felhív, h küldjem utánvéttel, mert ő elfoglalt nem ér rá bankba menni. Miután az utánvét lehetősége nem volt a terméklapon feltüntetve, ezért javasoltam, h utaljon előbb. Aztán jöttek a szokásos mesék : -már utaltam, -vmi gond lehet, -utánanézek. Eddig 2 hónapot vártam. Sajnos a szavára nem lehet adni, de ezért van az értékelés....
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Vasárnap délben felhív, h küldjem utánvéttel, mert ő elfoglalt nem ér rá bankba menni. Miután az utánvét lehetősége nem volt a terméklapon feltüntetve, ezért javasoltam, h utaljon előbb. Aztán jöttek a szokásos mesék : -már utaltam, -vmi gond lehet, -utánanézek. Eddig 2 hónapot vártam. Sajnos a szavára nem lehet adni, de ezért van az értékelés....
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az üzlet megtörtént
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.kistvan2001 (1173) (Eladó)
Semleges
2008.04.12. 18:41:08
61470373
Több emailt is küldtem, egyre sem válaszolt!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.E-mailekre,telefonhívásokra nem reagál.
Sjnálom nem tudok tovább várni.
Másik fél: Az eladó tudja az okát miért nem jelentkeztem !!
E-mailekre,telefonhívásokra nem reagál. Sjnálom nem tudok tovább várni.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.E-mailekre,telefonhívásokra nem reagál. Sjnálom nem tudok tovább várni.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.E-mailekre,telefonhívásokra nem reagál. Sjnálom nem tudok tovább várni.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.E-mailekre,telefonhívásokra nem reagál. Sjnálom nem tudok tovább várni.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Megbízható, korrekt üzletpartner, gyors lebonyolítás. Mindenkinek csak ajánlani tudom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment! Ajánlom mindenkinek!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment! Ajánlom mindenkinek!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
rendben volt
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
SpencerOlham (196) (Eladó)
Pozitív
2008.03.17. 13:26:22
56988307
Minden a legnagyobb rendben zajlott, csak ajánlani tudom a vevőt!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben zajlott.Megbízható, gyors, pontos partner akit mindenkinek csak ajánlani tudok. Köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
