572610.mmanimals (-7) 41.03% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
A vevő sohasem jelentkezett a termékért.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Kb. 1,5 hónapja licitált a termékemre és nem jelentkezett.Természetesen nem is utalt. Az elküldött emailre nem válaszólt. A telefonos megkeres eredménye érdekesen alakult. Ezzez a hozáállással nem tudok mit kezdeni.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.460484.mészi69 (145) (Eladó)
Semleges
2008.05.13. 06:20:14
61270389
Remélem, később tudunk üzletet kötni.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Elérhetetlen!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Kriszta721_v (1514) (Eladó)
Negatív
2008.04.30. 18:55:54
57484265
-------------------
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.34708.bonckoma (287) (Eladó)
Negatív
2008.04.30. 06:57:29
60956752
Miért nem zárják ki az ilyet!!???
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.nem jelentkezett.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: nem jelentkezett.Az eddigi értékeléseiből úgy látom, hiába várok tovább, mindig megvisel, ha negatív értékelést kell adnom, de sajnos nem tehetek mást.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.antikvaros (1654) (Eladó)
Semleges
2008.04.25. 09:43:28
58297921
Többszöri értesítésre sem jelentkezett.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Nem vette át a könyvet,többször írtam ez ügyben,hiába.212216.trance1000 (328) (Eladó)
Semleges
2008.04.24. 22:20:17
58668332
No comment....
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.A vevő másfél hónapja licitált a termékre,amire azóta se volt hajlandó elküldeni a megbeszélt összeget.Többször felkerestem levélben,egyszer válaszolt,hogy rendezi,de nem történt semmi.Sajnálom,hogy így alakult,nem rajtam múlt az adás-vétel lebonyolítása.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Megbízhatatlan. E-mailre három hete érdemben nem válaszol. Egyátalán nem ajánlom, elpazarolt idő foglalkozni vele!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Gyors, gondos partner, mindenkinek ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megbizhattatlan nem ajánlom
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Nem ajánlom senkinekNem ajánlom senkinek megbizhattatlan
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Nem ajánlom senkinekNEM AJÁNLOM! Nem jelentkezik, nem utalja a pénzt amit megígért.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az e-mailekre nem válaszolt, telefonon elérni képtelenség, a megadott telefonszámon egy állítólagos új tulajdonos jelentkezik be, aki természetesen nem tud semmiről. A licitálást követően 2 héttel megkeresett egy új felhasználó név alatt, amikor újra licitált termékemre,de mindeddig az új adásvétel sem jött létre.Nem ajánlom senkinek!!!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Egyszer jelentkezett aztán többet nemválaszolt még az emilekre sem. Nem ajánlom senkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.116846.kicsinelly_v (53) (Eladó)
Negatív
2008.04.16. 22:50:10
61010708
NEM AJÁNLOM! Nem jelentkezik, a telefonon letagadja magát. Megy a tiltólistára.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben, gyorsan ment! Ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Ajánlom! Pozitív.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Ajánlom! Pozitív.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.3 hete vásárolt áruért nem jelentkezett.A vételárat nem küldte, leveleimre nem reagált. Megbízhatatlan vásárló!! sajnálom!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Elérni képtelenség. Az e-mailen nem lehet vele kommunikálni, mivel még arra sem méltatja az embert, hogy válaszoljon. A telefont felveszi "valaki", de az illető nem tud arról, hogy vásárolt "valaha" a vaterán....
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Azt hiszem a többiek már mindent leírtak.... Újraregisztráltam. Tiltólista!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.285179.lfelho (1186) (Eladó)
Negatív
2008.04.14. 10:41:11
60384577
A telefonszám "állitólag" nem a vevő száma volt.Kb 10napja kérdést intéztem hozzá az előrehozott zárást illetően arra sem válaszolt,azóta inaktiv is lett.Ez van.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.több mint 2 hete vásárolt áruért nem jelentkezett, vételárat többszöri kérésemre nem küldte, leveleimre nem igazán reagált.Komolytalan vásárló, megbízhatatlan!! sajnálom!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.458063.almadrin (299) (Eladó)
Semleges
2008.04.14. 07:30:27
60391822
Sajnos nemjött össze.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Kapcsolatfelvétel nem jött létre
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.A kapcsolat felvétel nem jött össze.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Nagy linkség az egész!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Nem elérhető, nem jelentkezik!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.nagytiborgyula (196) (Eladó)
Semleges
2008.04.10. 15:22:59
58748121
Nagyjából eltelt egy hónap a vásárlás óta. Több levelet írtam, egy választ kaptam. Én nem szeretném rontani az adásvételi minősítéseidet egy negatívval ezért semlegest adok. Bízom abban,ha már a termékeim nem kellettek, akkor legalább most korrekt leszel és a visszajelölésnél pozitív jelölést adsz. Én jóhiszemüleg elsőnek jelöllek vissza, remélem nem kell csalatkoznom. Remélem legközelebb, akkor licitálsz, ha kell is a termék! További szép napot és sikereket a vaterán.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.nagytiborgyula (196) (Eladó)
Semleges
2008.04.10. 15:20:06
58552161
Nagyjából eltelt egy hónap a vásárlás óta. Több levelet írtam, egy választ kaptam. Én nem szeretném rontani az adásvételi minősítéseidet egy negatívval ezért semlegest adok. Bízom abban,ha már a termékeim nem kellettek, akkor legalább most korrekt leszel és a visszajelölésnél pozitív jelölést adsz. Én jóhiszemüleg elsőnek jelöllek vissza, remélem nem kell csalatkoznom. Remélem legközelebb, akkor licitálsz, ha kell is a termék! További szép napot és sikereket a vaterán.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Minden rendben volt, korrekt partner, szivesen ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A vevőt többször is megkerestem, és a lehető legkedvesebb, legudvariasabb módon igyekeztem rávenni a vételár átutalására, ami igérete ellenére sajnos a mai napig nem történt meg. Rendkívüli módon sajnálom a dolgot, de legnagyobb jószándékom ellenére kénytelen vagyok negatív értékelést adni. A szabályok mindenkire egyformán érvényesek... Amennyiben az átutalás megtörténik, természetesen kérni fogom a Vaterától az értékelés módosítását POZITÍV-ra!
Másik fél:
nem kell a pozitiv egy ilyentől POZITIV
mert nem korrektr!!!!!!!!!
Az adásvétel NEM jött létre, az emailt -benne a bankszámlaszámmal- elolvasta. 11 nap alatt nem sikerült válaszolnia rá (a felszólításra sem), pénzt nem utalt, telefononos megkeresésemre, amint a Vatera szót kimondtam, "téves hívás" volt a válasz.
Másik fél: --------------------------------------------------
Hibátlan, gyönyörű porcelánok! Köszönöm, mindenkinek csak ajánlani tudom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Köszönöm a megértését!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.151384.lacowap (192) (Vevő)
Pozitív
2008.04.03. 08:31:16
58693341
Megbízható partner
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.340635.gyurica01 (331) (Eladó)
Pozitív
2008.04.02. 13:51:45
58900882
Gyors és korrekt partner, ajánlom mindenkinek ! + + +
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Márc. 15.-én leüti(vagyis 16. nappal ezelőtt). Már a kapcsolatfelvétele sem zajlott a" legnyugodtabban". Igért fizetést.Az elmúlt 16 napban már csak akkor jelentkezett ha én kerestem(az utolsó hat napban már akkor sem)Vaterára bejár(utolsó belépése ma 00:41 - kor).Hogy hány éves, nem tudom. De az írásaiban több a felkiáltó jel,mint a betű(ez a "jelenség " jelenleg még a termékeinél is" megtekinthető").Hab a tortán, hogy a kezdet után ő tett engem tiltólistára. Személy szerint nem ajánlom.
Másik fél: tirpák!!!!!!!!!!!!!!!
Minden ok!!!!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
434119.fuldugo (370) (Vevő)
Pozitív
2008.03.27. 17:20:23
59611987
Korrekt,megbízható partner ajánlom mindenkinek!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.6216062.bollhak (708) (Vevő)
Pozitív
2008.03.26. 09:43:58
58739258
Minden rendben volt. ajanlom mindenkinek
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
323831.fibula (152) (Eladó)
Pozitív
2008.03.23. 22:17:22
59493610
minden rendben
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors, és pontos. Köszönöm.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
minden rendben ajánlom
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
