barnabas80_a (11) 83.33% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
A határidőig elfelejtette kifizetni a vételárat.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A vevő elfelejtette kifizetni a vételárat.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A vevő elfelejtette kifizetni a vételárat.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.A vevő elfelejtette kifizetni a vételárat.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.A vevő elfelejtette kifizetni a vételárat.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sharan1_a (1064) (Eladó)
Pozitív
2018.06.15. 09:46:17
2625007598
Megbízható, gyors partner.Ajánlom másoknak is.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
jeremias70 (1717) (Eladó)
Pozitív
2018.02.28. 16:31:25
2586480740
Minden rendben történt gyors, korrekt, megbízható partner, mindenkinek ajánlom!!!!!!!!!++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors, pontos vásárló, csak ajánlani tudom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Alkatresz13 (1153) (Eladó)
Negatív
2017.06.16. 08:51:03
2475526514
Nem jelentkezett, hogy a termékre nem tart igényt.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
timeshift78 (85) (Eladó)
Pozitív
2015.07.09. 10:36:23
2075218655
Az órát ha nem használják,először föl kell húzni,vagy egy pár napot hordva húzza föl magát teljesen az automatája,gondolom ez volt a probléma.Az órának semmi baja nem volt,egész egyszerűen nem volt felhúzva.Egyébként minden rendben ment.Megbízható vaterás...
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
mivesmotor (297) (Eladó)
Pozitív
2013.08.31. 13:12:03
1783191773
Minden rendben volt, megbízható vaterás! Ajánlom másoknak is a vele való üzletkötést!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt partner! Köszönöm a vásárlást!+++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
minden rendben zajlott
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
businessmaster (297) (Eladó)
Pozitív
2013.03.20. 06:34:17
1709873279
Minden rendben volt köszönöm
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
ditkecske (253) (Eladó)
Pozitív
2012.10.26. 22:17:49
1643233196
Minden rendben volt!De 1 matrac cserével tartozom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben,köszönöm!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Majd legközelebb!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Gyors, pontos, korrekt partner. Másoknak is ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors, pontos, megbízható. Ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Pontos, gyors, korrekt vevő. AJÁNLOM!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
GVMWKFT (4135) (Eladó)
Semleges
2011.03.31. 00:37:42
1446418241
Ma már mindenképpen értékelnem kell, az ügylet létrejöttének nem találtam nyomát, kérném a a vevőt ha másképp látja jelezze felém.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
838388.dekatt1 (479) (Eladó)
Pozitív
2011.03.28. 11:39:02
1445361427
Minden rendben ment. Köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Druskoczine (4246) (Eladó)
Negatív
2011.03.19. 17:51:03
1443383594
Mielőtt valótlan dolgokat leírsz nézz utána mit is állítasz!
1. Hol látható a leírásban hogy "kaucsuk szíj"??
SEHOL!!!!
2. Hol van az leírva hogy doboz jár az órához??
SEHOL!!!!
Ha én egy rúd arany társaságában fényképezem le a terméket akkor kapsz egy rúd aranyat is???
NEM!!!!
Az órát nyerted és azt kaptad ami a termékelírásban és a fotókon szerepelt!!!
Másik fél: Igaza van, szilikon van írva. Elnézést! És valóban nem szerepel a leírásban a doboz... csak vettem már órát a vaterán, és az mellé járt... esetleg fel lehetne tüntetni a hirdetésben: A képen szereplő doboz nem tartozék! Azért ha egy órát veszek, a doboz szokott járni mellé. De igaza van, elnézést.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
34181.SOliver (309) (Eladó)
Pozitív
2008.03.15. 11:53:38
56789440
minden rendben zajlott csak ajánlani tudom megbízható vaterás
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
