horrorbarbie (6) 87.5% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
panikulata (1364) (Eladó)
Semleges
2009.12.19. 09:24:34
86350302
A vevő többször ígéretet tett a vételár utalására, de valamilyen oknál fogva ez mindig elmaradt. Mivel tranzakció nem történ meg, így csak semleges értékelést adhatok.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.hajdanvolt (1090) (Eladó)
Negatív
2008.11.21. 06:18:47
85066820
3 hónapig vártam türelemmel,hogy vevő átvegye az árut. Eleinte leveleztünk, vevő halálesetre is hivatkozott, majd arra, hogy "utalta" a pénzt, de az valamiért nem "működött" ígérte, hogy személyesen bemegy a bankba, stb. - majd egy idő után egyáltalán nem válaszolt számos érdeklődő levelemre. Ha meggondolta is magát, vagy bármi egyéb oka lenne, legalább válaszolni illene... Így összességében magatartását abszolút negatívan kell értékeljem :(
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Minden rendben volt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.stadlerjozsi (286) (Eladó)
Pozitív
2008.08.26. 06:25:31
83592931
Minden rendben, az adás-vétel megtörtént. Korrekt üzletmenet volt. Ajánlom a partnert! Köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
422779.moire76 (547) (Eladó)
Pozitív
2008.07.27. 18:51:11
76082893
Horrorbarbie megbízható és nagyon kedves partner. Köszönöm a vásárlást és sok örömöt kívánok a táskához!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
565757.bruno26_a (139) (Eladó)
Pozitív
2008.07.20. 10:19:47
75067270
minden szép minden jó
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
maxtronicbt (2531) (Eladó)
Pozitív
2008.07.18. 10:47:26
79241670
Gyors, pontos, megbízható partner. Ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben, problémamentesen zajlott, köszönöm, ajánlom!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
luxus-shopping-4u (358) (Eladó)
Semleges
2008.04.16. 18:30:30
61610543
A vatera szabályzata mint eladónak nem enged pozitív véleményadást, ha nem sikerül a tranzakció. A vásárlóról mindenesetre csak pozitív véleményt tudok adni, egyböl jelezte, hogy nem tudja átvenni a terméket.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Személyes okból nem tudta átvenni a terméketAz értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Köszönöm a vásárlást! Minden rendben és gyorsan ment! Ajánlom másnak is!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
