zsofi208 (14) 88.89% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
PiggyGirl_a (19) (Eladó)
Pozitív
2015.05.19. 10:30:41
1497554798
-----------------
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.minden rendben volt
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.zselyke12 (527) (Eladó)
Semleges
2012.01.06. 19:14:14
1507815404
Nem jött létre az adás-vétel a vevő miatt!Így csak semleges értékelést tudok adni!Az terméket újra meg hirdetem!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A vevő miatt nem jött létre az adás-vétel!Sikeres aukció után,nem kérte az árút!dzsoszka1 (356) (Eladó)
Negatív
2012.01.02. 13:56:40
1505967206
Többszöri megkeresésem után se jelentkeztél, egy hónapot vártam, de semelyik levelemre sem válaszoltál...
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.dzsoszka1 (356) (Eladó)
Negatív
2012.01.02. 13:55:50
1505914973
Többszöri megkeresésem után se jelentkeztél, egy hónapot vártam, de semelyik levelemre sem válaszoltál...
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.dzsoszka1 (356) (Eladó)
Negatív
2012.01.02. 13:54:25
1504458326
Többszöri megkeresésem után se jelentkeztél, egy hónapot vártam, de semelyik levelemre sem válaszoltál...
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.dzsoszka1 (356) (Eladó)
Negatív
2012.01.02. 13:51:15
1504452842
Többszöri megkeresésre se reagált, jelentkezett. Sajnálom...
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.dzsoszka1 (356) (Eladó)
Negatív
2012.01.02. 13:50:27
1504451795
Többszöri megkeresésre se reagált, jelentkezett. Sajnálom...
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.minden rendben volt
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.minden rendben volt
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.kerne-Bea (245) (Eladó)
Pozitív
2011.12.21. 17:31:33
1511959667
Az átvétel nem jött létre,de mivel 1ft-os termékről van szó jutalékot nem kell fizetni így nem adok negatívot!A vevő korrekt,kedves!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Korrekt partner, minden rendben ment. Köszönöm a vásárlást, szívből ajánlom másoknak is. ++++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt partner, minden rendben ment. Köszönöm a vásárlást, szívből ajánlom másoknak is. ++++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt partner, minden rendben ment. Köszönöm a vásárlást, szívből ajánlom másoknak is. ++++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt partner, minden rendben ment. Köszönöm a vásárlást, szívből ajánlom másoknak is. ++++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt partner, minden rendben ment. Köszönöm a vásárlást, szívből ajánlom másoknak is. ++++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt partner, minden rendben ment. Köszönöm a vásárlást, szívből ajánlom másoknak is. ++++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
krisztofer98 (4064) (Eladó)
Negatív
2011.12.11. 16:56:37
1512395726
NEM REAGÁL SEMMIRE! LÁTOM ÁR INAKTÍV IS LETT ---------------------------------
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.krisztofer98 (4064) (Eladó)
Negatív
2011.12.11. 16:54:35
1508847893
AZ E-MAIL-EKRE ELEINTE MÉG VÁLASZOLT, DE MÁR 1,5 HETE EGYRE SEM(5 DB LEVELET ÍRTAM)! TELEFONJA KI VAN KAPCSOLVA EZ ÍGY NEGATÍV---------------------------------
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.krisztofer98 (4064) (Eladó)
Negatív
2011.12.11. 16:52:57
1508843495
TOVÁBB NEM VÁROK, HA NEM KELL A TERMÉK AKKOR NE LICITÁLJ, MERT ELVESZED MÁSOKTÓL A LEHETŐSÉGET!--------------------------------
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.facsiga68 (317) (Eladó)
Pozitív
2011.12.06. 09:13:21
1496327933
Korrekt vásárló, ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.facsiga68 (317) (Eladó)
Pozitív
2011.12.06. 09:13:21
1496741951
Korrekt vásárló, ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.facsiga68 (317) (Eladó)
Pozitív
2011.12.06. 09:13:21
1496741942
Korrekt vásárló, ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.facsiga68 (317) (Eladó)
Pozitív
2011.12.06. 09:13:21
1496346533
Korrekt vásárló, ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.facsiga68 (317) (Eladó)
Pozitív
2011.12.06. 09:13:21
1488965003
Korrekt vásárló, ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment, köszönöm a vásárlást. Másoknak is ajánlom. +++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment, köszönöm a vásárlást. Másoknak is ajánlom. +++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment, köszönöm a vásárlást. Másoknak is ajánlom. +++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment, köszönöm a vásárlást. Másoknak is ajánlom. +++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment, köszönöm a vásárlást. Másoknak is ajánlom. +++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment, köszönöm a vásárlást. Másoknak is ajánlom. +++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment, köszönöm a vásárlást. Másoknak is ajánlom. +++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment, köszönöm a vásárlást. Másoknak is ajánlom. +++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment, köszönöm a vásárlást. Másoknak is ajánlom. +++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment, köszönöm a vásárlást. Másoknak is ajánlom. +++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment, köszönöm a vásárlást. Másoknak is ajánlom. +++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment, köszönöm a vásárlást. Másoknak is ajánlom. +++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment, köszönöm a vásárlást. Másoknak is ajánlom. +++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
szityivera (279) (Eladó)
Pozitív
2011.12.01. 09:13:20
1503369497
Minden rendben volt! Megbízható,együttműködő partner. Mindenkinek ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
szityivera (279) (Eladó)
Pozitív
2011.12.01. 09:12:56
1508366813
Minden rendben volt! Megbízható,együttműködő partner. Mindenkinek ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
szityivera (279) (Eladó)
Pozitív
2011.12.01. 09:12:23
1504691165
Minden rendben volt! Megbízható,együttműködő partner. Mindenkinek ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
szityivera (279) (Eladó)
Pozitív
2011.12.01. 09:11:52
1506896294
Minden rendben volt! Megbízható,együttműködő partner. Mindenkinek ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
nyuszka2 (1695) (Eladó)
Pozitív
2011.12.01. 07:32:04
1504371755
MEGBIZHATÓ VEVŐ,CSAK AJÁNLHATOM!++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.zselyke12 (527) (Eladó)
Pozitív
2011.11.25. 14:56:16
1509539750
Minden rendben ment!Kedves,gyors vaterás!Csupa++++++Ajánlom Vele az üzletelést!Köszi a vásárlást remélem találkozunk még!Marcsi:o)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
zselyke12 (527) (Eladó)
Pozitív
2011.11.25. 14:56:16
1509539816
Minden rendben ment!Kedves,gyors vaterás!Csupa++++++Ajánlom Vele az üzletelést!Köszi a vásárlást remélem találkozunk még!Marcsi:o)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
zselyke12 (527) (Eladó)
Pozitív
2011.11.25. 14:56:15
1509539855
Minden rendben ment!Kedves,gyors vaterás!Csupa++++++Ajánlom Vele az üzletelést!Köszi a vásárlást remélem találkozunk még!Marcsi:o)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment +1+
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment +1+
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben megtörtént,mindenkinek ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors,megbízható partner!Csak ajánlani tudom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
