sajka575 (9) 84.62% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Az üzlet nem jött létre.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Megbízható udvarias vevő.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden ok, ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Többszöri keresés ellenére,sem küldött választ!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Minden rendben ment.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.linguist000 (163) (Vevő)
Negatív
2010.02.05. 08:57:47
160349631
A terméket kb. 3 héttel ezelőtt nyertem meg, azóta két e-mailt is írtam az eladónak, de egyikre sem válaszolt. Néhány nappal ezelőtt telefonon is felhívtam és érdeklődtem, mikor akarja elküldeni a könyvet, erre valami olyasmit mondott, hogy nem foglalkozik a Vaterával.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Korrekt eladó, ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Korrekt és rugalmas eladó!Mindenkinek ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.megablast_a (2118) (Vevő)
Pozitív
2010.01.19. 09:09:32
160346305
Minden rendben. Nagyon rugalmas, korrekt eladó.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az adás-vétel nem jött létre.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
575695.oregtuzolto (373) (Vevő)
Pozitív
2008.05.15. 20:23:23
64469071
Az érmék az utalásomat követő 9. napon rendben megérkeztek, minden OK.Ajánlom mindenkinek:
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment, megbízható vaterás, bátran ajánlom!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Ajánlom partneremet.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben, ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
