markuci03 (28) 85% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
labdarozsa (3370) (Eladó)
Pozitív
2011.02.27. 08:44:18
1440514599
kedves, korrekt partner.köszönöm, és sok+++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.minden rendben zajlott, ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
outletcipo (10120) (Eladó)
Pozitív
2011.01.02. 14:10:32
1359601577
+++++++++++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kedves partner, ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Szeptember 14-én nyerte az árut,ma október 18.-a van!Sajnálom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Maszatanya (912) (Eladó)
Pozitív
2010.10.10. 20:39:50
1230752126
Megbízható,pontos partner. Minden rendben zajlott. Jó szívvel ajánlom másoknak is. +++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
csubaka123_v (1160) (Eladó)
Pozitív
2010.10.07. 22:34:33
1193328786
Megbízható korrekt partner mindenkinek ajánlom. Köszönöm a vásárlsát.:-))
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
dalia_hui (1121) (Eladó)
Pozitív
2010.09.22. 10:22:58
1219501764
Gyors, megbízható vevő. Ajánlom másoknak is!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
outletcipo (10120) (Eladó)
Pozitív
2010.09.01. 15:44:29
1100185841
Gyors korrekt,nagyon köszi!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.outletcipo (10120) (Eladó)
Pozitív
2010.09.01. 15:44:29
1100221683
Gyors korrekt,nagyon köszi!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.outletcipo (10120) (Eladó)
Pozitív
2010.09.01. 15:43:32
1097794193
Gyors korrekt,nagyon köszi!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.outletcipo (10120) (Eladó)
Pozitív
2010.09.01. 15:43:32
1097795868
Gyors korrekt,nagyon köszi!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.7372611.szabcsika3 (3116) (Eladó)
Negatív
2010.06.28. 18:01:41
1050599838
nem fizetett!!és nem is válaszolt!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.outletcipo (10120) (Eladó)
Pozitív
2010.06.02. 13:25:29
990461449
Gyors,korrekt,csak ajánlani tudom,köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.outletcipo (10120) (Eladó)
Pozitív
2010.06.02. 13:20:24
1049704920
Gyors,korrekt,csak ajánlani tudom,köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Kedves,korrekt partner!Mindenkinek ajánlom!max++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben zajlott,köszönöm.+++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Gyors, megbízható vásárló.Ajánlom mindenkinek! Köszönöm
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.CavillaBababolt_t (713) (Eladó)
Pozitív
2010.03.12. 17:43:04
919820806
Pontos, gyors partner. Mindenkinek ajánlom!+++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
damaschin (1866) (Eladó)
Pozitív
2010.02.13. 20:38:06
887227605
Köszönöm szépen a vásárlás! Csak is pozitív!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
nem jelenkezik sem smsre sem emailre. NEM AJANLOM SENKINEK!!!!!!!!!!!!!!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Brunokapitany (2825) (Eladó)
Negatív
2009.08.03. 13:01:14
677395092
Majd 3 hete nem jelentkezik, a terméket nem fizette ki. 400 Ft-os cipő.....
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Minden rendben ment. Kapcsolattartó teszveszes. Nagyon szívesen ajánlom. Csupa +++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.pampalini02 (110) (Eladó)
Pozitív
2009.04.17. 13:05:56
597498007
Maximálisan megbizható!Mindenkinek nagy szeretettel ajánlom!Köszönöm
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
pampalini02 (110) (Eladó)
Pozitív
2009.04.17. 13:05:56
599410296
Maximálisan megbizható!Mindenkinek nagy szeretettel ajánlom!Köszönöm
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A vevőt elérni nem lehet a vételárat nem fizette ki. Sajnálom, de nem fizetek jutalékot eladatlan termék után.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.A vevőt elérni nem lehet a vételárat nem fizette ki. Sajnálom, de nem fizetek jutalékot eladatlan termék után.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.A vevőt elérni nem lehet a vételárat nem fizette ki. Sajnálom, de nem fizetek jutalékot eladatlan termék után.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.cirrhopp_t (1727) (Eladó)
Negatív
2008.04.24. 13:11:26
322216430
Több emailt küldtem, benne a fizetési adatokkal, nem fizetett. Azóta sikeres üzleteket bonyolított. Egyetlen levelemre sem válaszolt. Még annyit sem, hogy nem kell a cucc.Visszateszem aukcióra. Ha még meglesz és fizet, visszavonom a negát
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megbízható partner, bátran ajánlom:-)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megbízható partner, bátran ajánlom:-)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Gyors, korrekt, megbízható vásárló. Ajánljuk mindenkinek. Köszönjük a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden teljesen rendben ment! Ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
patricia740 (4075) (Eladó)
Pozitív
2008.03.25. 12:15:59
328780904
Gyors,pontos vevő!Köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megbízható vevő!Ajánlom!Csomag úton!?
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megbízható vevő!Ajánlom!Csomag úton!?
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Gyors,korrekt. Szívből ajánlom! Köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors,korrekt. Szívből ajánlom! Köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megbízható,korrekt partner! Ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
seherezade_t (3680) (Eladó)
Pozitív
2008.02.22. 19:46:05
298637578
Minden a legnagyobb rendben ment, köszönöm, remélem, még találkozunk:)))
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
3417281.Szqulla (775) (Eladó)
Pozitív
2008.02.06. 19:54:34
1433145774
MInden rendben volt, köszönök szépen mindent!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors, korrekt partner! Köszönöm a türelmet! Csomi elment!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megbízható, korrekt, kedves vásárló. Bátran ajánlom mindenkinek! Köszönöm!+++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben zajlott.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben volt! Ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az adás-vétel rendben megtörtént, köszönöm.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Karika1234 (708) (Eladó)
Pozitív
2007.11.23. 12:01:47
1430262758
Minden teljesen rendben zajlott. Köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt vevő,mindenkinek ajánlom !A csomag úton van !Köszönöm a vásárlást :o)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
FashionDiva (291) (Eladó)
Pozitív
2007.11.07. 13:42:53
1424824690
Köszönöm a vásárlást! Végül minden rendben lezajlott!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
3810902.gabi_konyv (113) (Eladó)
Pozitív
2007.08.23. 14:39:35
1424779449
Gyors, pontos partner. Köszönöm a vásárlást.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
