szumo1_a (15) 77.78% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
minden rendben zajlott le, nem volt semmi komolyabb fennakadás
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az eladó inkorrekt, sunyi, nyerészkedő. Többszöri késés után nem is a hirdetett terméket küldte el, hanem egy ránézésre hasonló, házi gyártású értéktelen, silány szemetet. Természetesen postaköltségként is többet számolt. Már az e-mail címéről is látható miféle alakkal van dolgotok. KERÜLJÉTEK EL IGEN MESSZIRE!!! A vatera feltételezi a bizalmat, de te nem vagy idevaló ezek szerint. Csak jelezni kellett volna, hogy gond van a termékkel, megoldhattuk volna.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.FIGYELEM! Ez egy lehúzós fa...kalap. Mindenki vigyázzon vele!!! Pénzt elutaltam áru nem jött, telefont nem veszi fel, mailre nem válaszol.(2 hét telt el) Nem baj tesó most beakadtál a horogba zsaru vagyok.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.A megbeszélt időpontokat lemondta mint utólag kiderült az árút eladta mégegyszer!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
218772.huszaratt (310) (Vevő)
Pozitív
2008.06.25. 20:11:54
74297685
Korrekt partner, mindenkinek ajánlom!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az atvetel minden problema nelkul letrejott a megbeszelt helyen es idoben, pontosan. Korrekt partner.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Fékfedél miatt licitáltam a kerékre és csak a kereket kaptam meg, állítása szerint a postán leszedték róla, a csomagolás viszont sértetlen volt, hazug, megbízhatatlan eladó, óvakodjon mindenki tőle!!
Másik fél: Egy bohóc vagy kisfiam,Nem tudom hogy honnan veszed a bátorságot arra hogy megrágalmazz.Először utána kellene járni a dolognak.Nem hazugnak állítani mert megégetheted magad Senkiházi!Mért nem postáztad vissza a kereket?Szó nélkül visszakaptad volna az árát.egyébként nem is volt becsomagolva a fékdob.De itt a címed,és ha járok feléd akkor majd beugrok és elbeszélgetünk.Idióta!De egyébként a postai küldemény sújából meg lehet nézni hogy ki a hunyó.Szerencsétlen.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Végül is megvolt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
613019.Bakoj87 (4) (Vevő)
Pozitív
2008.06.21. 10:15:04
74301474
Abszolút POZITÍV!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
jo volt az aru
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment. Gyors fizetés és átvétel, köszönöm a vásárlást! Mindenkinek ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
kisspista953 (628) (Vevő)
Negatív
2008.06.05. 13:27:31
70154736
A piactérre 2.500 ft-ért feltett teljesen ujszerű, frissen kadmiumozott alkatrészekből álló, Babetta karburátor helyett megérkezett a címemre egy viharvert, ezer esztendős porlasztó aminek az úszóházanem eredeti és oldalt lyukas, egy csavarral lett ledugózva, hogy ne follyon belőle az üzemanyag. Eddigi tapasztalataim szerint kb 800 ft értékű.
Az eladó semmiképpen nem nevezhető korrekt üzleti partnernek!
A vele történő üzletelést semmiképpen nem ajánlom!!!
Másik fél: Ez a vevő nem állít igazat,a karbulátor amit eladtam neki az a karbulátor volt amit a képen lát.teljessen tökéletes kipróbált darab.könnyű rágalmazni.az említett lyukas karbulátor teknő az nem lyukas hanem egy tisztítónyílás van rajta.ami tökéletesen záró csavarral van ellátva.azonkívül egy karbulátort nem kadmiumoznak le.minden jót!Körülményes vásárló,és nagyotmondó.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megbízható,pontos partner.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
gyors,pontos-nagyon köszönőm!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors áés megbízható, mindenkinek ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
274623.potyika02_v (62) (Vevő)
Negatív
2008.05.14. 20:30:15
64544508
közben masnak eladta
Másik fél: Persze hogy másnak adtam el mivel a mgígért határidőt nem tartotta be a fizetésre.És felhívott hogy elfelejtette.Erre mit kellene tennem?Mindegy...Bohóc.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
359464.mattila21_v (55) (Vevő)
Pozitív
2008.05.11. 12:41:35
64545447
Köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megbízható vaterás. Bátran ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
transeuroimpex (50) (Vevő)
Pozitív
2008.05.09. 18:51:01
63558169
Korrekt , kedves , megbizható partner, ajanlom mindenkinek
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden ok. Jó eladó. Ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
LeatherRebel83 (118) (Vevő)
Pozitív
2008.05.05. 16:18:34
64700062
Minden rendben lezajlott. Ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt partner, mondhatni hamar lerendeztük.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Köszi! Minden OK! Ajánlom!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
511452.feketecsalad (6) (Vevő)
Pozitív
2008.04.28. 21:28:19
61959500
ok
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Megkaptam az árut, Megbízható, korrekt partner ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors,korrekt partner,ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az adásvétel megtörtént.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
