cseva (61) 91.78% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Minden rendben lezajlott, megbízható vásárló, köszönöm
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Kedves, gyors, pontos, megbízható Partner, szívesen ajánlom! Köszönöm a vásárlást! +++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Ne haragudj, de azt hiszem aug.16.-óta elég türelmes voltam. Csak a fizetési emlékeztetőmre jelentkeztél, és az azóta eltelt majdnem 1,5 hét alatt már már utalhattál vagy legalább írhattál volna. Nálam ez negatív.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.motocrossteam (142) (Eladó)
Pozitív
2009.09.02. 13:32:57
696375122
Minden a megbeszéltek szerint történt!Bátran ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Kedves, gyors vevő, ajánlom mindenkinek. +++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.domper27_t (9299) (Eladó)
Pozitív
2009.08.30. 13:13:29
703118211
Gyors megbízható vevő. Ajánlom mindenkinek+++++:-)Köszönöm
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.9771917.Vercsike1 (1454) (Eladó)
Pozitív
2009.08.29. 09:02:34
690708038
Megbízható, pontos partner! Bátran ajánlom! Köszönöm a vásárlást!+++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.edescsillag (672) (Eladó)
Pozitív
2009.08.26. 11:51:09
697237806
Megbízható, korrekt, kedves vevő. Mindenkinek szívből ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.edescsillag (672) (Eladó)
Pozitív
2009.08.26. 11:51:09
694692619
Megbízható, korrekt, kedves vevő. Mindenkinek szívből ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.minden rendben ment,megbízható partner,ajánlom.köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Kedves, gyors, megbízható vásárló, csak ajánlani tudom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.minden rendben ment,kedves megbízható partner.Köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megbízható vevő,ajánlom mindenkinek! Köszönöm szépen a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megbízható vevő,ajánlom mindenkinek! Köszönöm szépen a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megbízható vevő,ajánlom mindenkinek! Köszönöm szépen a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.baba12-2009 (2899) (Eladó)
Pozitív
2009.07.30. 13:57:59
677338382
MInden rendben ment, csupa++++++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Köszönöm szépen a vásárlást, minden rendben ment!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment, ajánlom!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors,kedves vevő és teszveszes,csak ajánlani tudom :)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
perlac04_t (1340) (Eladó)
Pozitív
2009.07.10. 10:21:32
673574091
Nagyon szépen köszönöm a vásárlást! Kedves, barátságos. Jó szívvel ajánlom mindenkinek! sok+++++ Visszavárlak!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
márc. 20-a óta nem jelentkezett. Sajnálom, ez negatív.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.10556389.Momoadam-M1 (15) (Eladó)
Pozitív
2009.02.16. 12:37:37
514193053
Pontos korrekt csak ajánlani tudom! ++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Sajnálom, hogy nem jött létre az üzlet. Nem volt körültekintő, amikor licitált. Ez könyv, ő dvd-t szeretett volna.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megbizható, gyors, pontos, partner.Ajánlom mindenkinek!!+++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megbizható, gyors, pontos, partner.Ajánlom mindenkinek!!+++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Több mint 1 hónapot vártam, ígéretet igen, pénzt nem kaptam. Sajnálom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Több mint 1 hónapot vártam, ígéretet igen, pénzt nem kaptam. Sajnálom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Több mint 1 hónapot vártam, ígéretet igen, pénzt nem kaptam. Sajnálom.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Megbízható partner.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megbízható, kedves partner, jó szívvel ajánlom! Köszönöm a vásárlást! +++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megbízható, kedves partner, jó szívvel ajánlom! Köszönöm a vásárlást! +++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors, pontos, rugalmas, nagyon megbízható vásárló, az adás-vétel gyorsan lezajlott, ajánlom mindenkinek és köszönöm a vásárlást.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
kisherczeg (2714) (Eladó)
Pozitív
2008.10.04. 14:48:59
443635985
Pontos,megbízható partner.Az üzlet gördülékenyen zajlott,ajánlom!++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Kedves, pontos és korrekt vevő. Mindenkinek ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
monika2580_a (395) (Eladó)
Pozitív
2008.10.02. 08:22:46
435368585
megbízható partner,ajánlom+++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megbízható, pontos partner vagy! Köszönöm a vásárlást! Szívből ajánllak mindenkinek!*****
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
bencebalazs_t (413) (Eladó)
Pozitív
2008.09.30. 07:13:31
442994088
Minden rendben . Ajánlom mindenkinek!+++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben lezajlott.Köszönjük a vásárlást.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Viktoria1978 (338) (Eladó)
Pozitív
2008.09.19. 15:51:34
408151188
Lemaradt az értékelés. Villámgyors, kedves és korrekt vásárló. Köszönöm.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Gyors, pontos, megbizható. ajánlom!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.3093980.T_Adrienn (481) (Eladó)
Pozitív
2008.08.28. 16:57:43
425235952
Nagyon megbizható, pontos vásárló, mindenkinek csak ajánlani tudom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben volt, kedves, megbízható, rugalmas vásárló! Csak ajánlhatom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.sudibea_t (2082) (Eladó)
Pozitív
2008.07.31. 10:57:31
402991149
Megbízható, gyors, pontos tesz-veszes, mindenkinek ajánlom+++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.sudibea_t (2082) (Eladó)
Pozitív
2008.07.31. 10:56:37
401064806
Megbízható, gyors, pontos tesz-veszes, mindenkinek ajánlom+++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Korrekt vevő! Csak ajánlani tudom mindnekinek! +++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Köszönöm !
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az aukció több mint 2 hete lezárult, azóta nem sikerült válaszolnia a leveleimre, ill. a pénzt utalnia. Nem ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az aukció több mint 2 hete lezárult, azóta nem sikerült válaszolnia a leveleimre, ill. a pénzt utalnia. Nem ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Sajnos negatív értékelést kell adnom mert nem sikerült felvennem a kapcsolatot a vásárló jelölttel. Többször is kerestem emailban. Sajnálom. :(
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.3988025.csilla22_t (271) (Eladó)
Pozitív
2008.06.13. 19:28:37
376293799
Gyors, pontos, megbízható partner, ajánlom bizalommal!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.