jjozsi (5) 85.71% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Gyors,megbízható vevő,csak ajánlani tudom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
semmi gond nem volt..
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Greeneye166 (304) (Vevő)
Pozitív
2011.10.17. 18:49:32
1481066400
A termékleírásnak tökéletesen megfelelt a készülék, ilyet vártunk. Gyors postázás korrekt hozzáállás. Köszönjük a lehetőséget! Ajánlom! +++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megbízható partner. Mindnekinek ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt partner. Sajnos még kezdő, nyugodtam kérdezz ha bármiben segithetünk. Sajnos ha az elvárásaid nagyon nincs mit tegyünk eddig mindenki elégedett volt azt kapta amire számitott. 27ezerért szerintem nagyon jó vétel.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
8975213.jucus12_t (27) (Vevő)
Pozitív
2008.01.15. 13:22:40
292846499
Minden rendben ment.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Nyomtatót vásároltam tőle.A nyomtató rossz volt.Próbáltam vele megbeszélni a problémát,de nem vette fel a telefont. Mikor a számküldést letiltottam,fel vette,de mikor bemutatkoztam kinyomta a telefont. Ennyit az Ő becsületéről.
Másik fél: Nem tudtam róla h a nyomtató rossz, egy patronház-cserével meg lehet oldani a gondot! A telefont nem én, hanem egyik ismerősöm vette fel, mert én nem voltam a közelbe, és azért nyomta le, mert nem tudta ki Ő! Ennyit a hozzáértéséhez!!
Minden rendben ment! Korrekt partner!!! Köszi!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.