587692.heni067 (9) 100% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Nem érkezett meg a vételár
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A levélvátlás megtörtént, de a pénz nem érkezett meg a számlámra :(Nem értem mi történt, meg sem próbált kapcsolatba lépni velem.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Több mint egy hónap telt el, a vevő az e-mailekre nem válaszol, az olvasási visszaig. szerint olvassa, telefonáltam, ennyi.
Másik fél: Nem kaptam egy e-mailt sem,aztán telefonon megbeszéltük,hogy értesítem,ha lesz időm elmenni a termékért,még nem volt időm,ennyi.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
a partner POZITIV csak a rendzser nem engedi sajnos, végülis neem lett jó azXL méret igy másik mellett döntött
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: méret nem lett jóAz értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Jó megbízható partner ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megbízható, kedves partner, csak ajánlani tudom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Jó vevő, gyors, pontos. Ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nagyon korrekt és pontos vevő!!Mindenkinek ajánlom aki üzletet köt vele!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
potyondijanos (960) (Eladó)
Pozitív
2008.04.04. 13:04:30
59695333
Köszönöm a vásárlást és az értékelést. Mindenkinek ajánlom a partnert.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kedves, gyors vásárló. Mindenkinek ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kedves, gyors vásárló, ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A vevő nem kívánta átvenni az árut.
Másik fél: Az adásvétel létrejött,egy kis félreértés történt. Egyébként minden rendben volt.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt,gyors vevő! Köszönöm szépen a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden Ok volt!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
