anselmomagic (1) 55.56% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Már nem emlékszem erre az aukcióra, de remélem minden rendben volt!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.nem ajánlom
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.nem ajánlom
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.nem ajánlom
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.panhead_a (2926) (Eladó)
Semleges
2008.06.03. 17:32:03
57430896
nem jött a vételár
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
goldquarell (324) (Eladó)
Negatív
2008.05.14. 08:37:52
63338097
A vevő a megbeszélt határidőig nem küldte a vételárat.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.goldquarell (324) (Eladó)
Negatív
2008.05.14. 08:35:19
63338100
A vevő a megbeszélt határidőig nem küldte a vételárat.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre."KEDVES" ANSELMOMAGIC! "UDVAROLTÁL" NEKEM,HOGY KÜLDJEM A TERMÉKET UTÁNNVÉTELLEL,DE OLYAN NAÍV VOLTAM, HOGY HITTEM NEKED - MEGBÁNTAM. A VELED LEBONYOLÍTOTT TRAZAKCIÓ - NEKEM ELÉG SOKBA KERÜLT - REMÉLEM, MOST BOLDOG VAGY. REMÉLEM TÖBBET NEM LESZ KÖZÜNK EGYMÁSHOZ. NEM AJÁNLOM SENKINEK!!! NE KÖSSETEK VELE SEMILYEN ÜZLETET!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Uttánvétel után, nem vette át a terméket és nem lehetett kapcsolatba lépni vele,sem e-mailon, sem telefonon keresztül.A vevő levélváltás után eltűnt, nem utalt, de azért remélem él és egészséges... meg a mobilja is.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.radioslaci (3140) (Eladó)
Negatív
2008.04.23. 19:42:07
60780792
Miután megkapta a megnyert RODOLFÓ könyvet ezt írta FIZETÉS helyett..:......Pozitív vélemény: A megrendelt terméket időben megkaptam. Az áru olyan , amilyennek leírta. A korrektség magasfoka, hogy gondol a másik fél pénztárcájára és nem terheli felesleges postaköltséggel, hanem ajánlva elküldi a kért árut és a vásárló csak a végén fizet, amikor már meggyőződött arról, hogy mit is vett valójában. Csak Ő kockáztat. A mai világban minden elismerésem az övé. Emelem nemlétező kalapom! ...."...:)
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Elfejtette a vételárat és a megelőgezett postaköltségemet kifizetni!Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az üzlet rendben ment.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megbízható,korrekt vaterás. Mindenkinek ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden OK! Ajánlom!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Ekkora megtiszteltetés!!! A másodikat is tőlem kapja!!! :D Ez is maxxximálisan POZITÍV! :-)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kedves, aranyos partner, ráadásul igazi hozzáértő! :) Örülök, hogy megismertem és hogy tőlem kaphatja az első minősítését, ami maxxximálisan POZITÍV! :-)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
