5897552.karancslapu (-3) 20% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Licitált a termékemre, majd az üzeneteimre semmilyen módon nem reagált!Az ilyen vevő megbízhatatlan, és nincs helye itt! Nem ajánlom senkinek!Az adás-vétel meghiúsult!------------------
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Nem jelentkezett egy hétig, aztán két levelemre sem reagált. Megbízhatatlan.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Leütés után Írtam több mailt is. Semmi reakció. Felhívtam telefonon és azt se tudta ki vagyok. Aztán elmagyaráztam...Habogott valamit, ígérgetett, aztán azóta sincs semmi...
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megbízhatatlan,szélhámos.Többszöri próbálkozásom ellenére se sikerült megegyeznünk,sőt kapcsolatba se tudtam vele lépni.10 n. vártam.Valószínű egy kisgyerek aki unalmában licitálgat.Ajánlom mindenkinek hogy nagy ívbe kerülje el.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.++++PERFECT++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
+++Mindenkinek szívből ajánlom! Kedves, rendes partner! Remélem még üzletelünk!+++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Lucifer68_t (8) (Eladó)
Semleges
2006.12.29. 11:49:18
319292557
Túl sok a diplomája és túl egyszerű! Nem tudtam vele érdemben üzletet kötni. Az utalt összeg kevés volt ezért visszaküldtem neki.Ez neked szól: (NÉMA GYEREKNEK AZ ANNYA SEM ÉRTI A SZAVÁT!!!)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
