5924860.Gyerik23 (2) 66.67% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
agicca80 (1674) (Eladó)
Negatív
2013.05.22. 17:18:54
1745017841
1 hónapja az adásvételnek, s a vásárló több email megkeresésére sem reagált! Sajnálom..., de így Negatív!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.785184.Feco51 (1378) (Eladó)
Negatív
2013.05.11. 14:48:42
1731541832
Március 30 án küldtem el az utaláshoz szükséges infót ő kérte április 1 -én ,hogy küldjem el az adatokat erre másnap ugyan csak elküldtem. Azóta semmi . Nekem 400 ft mínusz ez a félresikerült történet mert nem utalt .
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.integralkft (13208) (Eladó)
Semleges
2013.04.29. 10:45:00
1737085136
A vevő 04.09.-én nyert meg az első terméket tőlem. 04.15.-én ezt az üzenetet kaptam tőle: " Szia 3 termékedet is megnyertem kérlek küld el a számlaszámod és a pontos öszeget és utalom a pénzt." 3X küldtem el neki a számlaszámomat, felszólítottam a termékek árának kifizetésére, de azóta nem jelentkezett, megkereséseimre nem reagált. Nem tudok tovább várni.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.integralkft (13208) (Eladó)
Semleges
2013.04.29. 10:44:49
1735541372
A vevő 04.09.-én nyert meg az első terméket tőlem. 04.15.-én ezt az üzenetet kaptam tőle: " Szia 3 termékedet is megnyertem kérlek küld el a számlaszámod és a pontos öszeget és utalom a pénzt." 3X küldtem el neki a számlaszámomat, felszólítottam a termékek árának kifizetésére, de azóta nem jelentkezett, megkereséseimre nem reagált. Nem tudok tovább várni.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.integralkft (13208) (Eladó)
Semleges
2013.04.29. 10:44:38
1735539263
A vevő 04.09.-én nyert meg az első terméket tőlem. 04.15.-én ezt az üzenetet kaptam tőle: " Szia 3 termékedet is megnyertem kérlek küld el a számlaszámod és a pontos öszeget és utalom a pénzt." 3X küldtem el neki a számlaszámomat, felszólítottam a termékek árának kifizetésére, de azóta nem jelentkezett, megkereséseimre nem reagált. Nem tudok tovább várni.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Korrekt, megbízható vásárló, bátran ajánlom mindenkinek +++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt, megbízható vásárló. MInden a megbeszéltek szerint zajlott. Köszönöm.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.sziszike079 (205) (Eladó)
Pozitív
2013.04.07. 20:22:13
1733650277
minden rendben ment,ajánlom mindenkinek
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Spalek92_a (55) (Eladó)
Pozitív
2013.04.07. 13:21:27
1727921945
Minden rendben ment, köszönöm! +++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
