5934509.pankers86 (6) 57.14% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
3036772.apatyi (1077) (Eladó)
Pozitív
2007.09.14. 18:20:40
1419783732
Minden rendben ment:)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.lola93_a (1953) (Eladó)
Semleges
2007.09.08. 17:17:03
327625093
Nem fizette ki a megnyert terméket, csak ígéretet kaptam.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.tempra1000 (644) (Eladó)
Negatív
2007.08.22. 12:51:45
328333464
Email-ekre, fizetési emlékeztetőre július 26-a óta nem válaszol. Az értékeléseiből úgy látom, hogy össze-vissza licitál és amihez van kedve megvásárolja, amihez nincs, még válaszra sem méltatja az eladót.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Sajnos csatlakoznom kell a negatívat adók táborához,először kért 1 hét időt az utaláshoz,az már sokszorosan letelt azóta emailre nem válaszol,telefont nem veszi fel,senkinek sem ajánlom,ráadásul a %-om i slevonták már:(
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.outletcipo (10120) (Eladó)
Negatív
2007.08.14. 11:14:09
327425751
Sajnálom de a jutalékvisszatérítés miatt kénytelen vagyok negatív értékelést adni.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.5895043.arthur03 (1533) (Eladó)
Negatív
2007.08.13. 18:21:15
327631704
SAjnálom, több mint egy hónapot vártam.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.timea680303 (473) (Eladó)
Pozitív
2007.08.10. 20:27:24
328357829
Megbízható, gyors vevő! Ajánlom mindenkinek! ++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Inkorrekt,komolytalan vevő. Többszöri megkeresésemre (e-mail, telefon) sem reagált, a telefont nem vette fel, és a leütés után eltelt 7. napig sem jelentkezett . Ezért az értékelésem egyértelműen NEGATÍV. Nem ajánlom senkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.kornel-2006 (175) (Eladó)
Negatív
2007.08.05. 12:59:28
327905387
Júl. 14-én megnyerte a terméket, azóta többször írtam neki, de semmi válasz, mintha felszívódott volna. Senkinek nem ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Kicsit nehezen indult, aztán villámgyorsan lebonyolítottuk: összességében pozitív, ajánlom. Köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megbízható, gyors vevő. Ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.5830519.Huncutka2004 (366) (Eladó)
Pozitív
2007.08.01. 22:37:46
328316188
MEGBIZHATÓ,KEDVES VEVÖ!KÖSZI A VÁSÁRLÁST ÉS NÉZZ BE HOZZÁM MÁSKOR IS:)SOK SZERETETTEL AJÁNLOM MINDENKINEK!!!!!:)))))
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Többszöri megkeresésemre sem reagált. Nem ajánlom senkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Nem szeretek negatív értékelést adni, de még a 10. email, valamint a telefonos megkeresésem után sem voltál hajlandó válaszolni. Ahogy láttam, elég sokan jártunk így. Nem értem, hogy akkor miért licitálsz??? Negatív.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Korrekt, gyors, remek vásárló! Szívből ajánlom minden TV-n kereskedőnek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
zabszalma (1609) (Eladó)
Negatív
2007.07.24. 11:03:55
327434196
Nem jelenkezik,nem reagál többszöri felkérésre sem
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.zabszalma (1609) (Eladó)
Negatív
2007.07.24. 11:03:03
327425358
Nem jelentkeztél..nem várok tovább,miért nem irsz?Nem reagálsz semmire...pedig szép cuccaid lehettek volna
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az adásvétel nem jött létre, mert közel 3 hete nem jeletkezik. Sok negatívot kapott eddig is, így talán meg sem kell lepődnöm. 3 e-mailt küldtem (hetente egyet), semmi reakció. Ez nálam negatív. Sajnálom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Többszöri megkeresésre sem reagált. Telefonját nem vette fel. Eltelt több mint két hét. Az ilyenek ne licitálgassanak itt a teszveszen, menjenek a homokozóba játszani.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.sudibea_t (2082) (Eladó)
Pozitív
2007.06.22. 15:46:48
324268043
Gyors, megbízható vásárló. Köszönöm a vásárlást. Mindenkinek ajánlom
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.manyimoly_t (345) (Eladó)
Pozitív
2007.06.20. 08:02:23
325645509
minden rendben ment!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.4435383.jucus2_t (30) (Eladó)
Negatív
2007.06.16. 20:26:40
1419098704
nem fizetett,nem válaszolt a megkeresésre.nem ajánlom senkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.a-lexandi (7436) (Eladó)
Pozitív
2007.06.15. 20:51:20
324975167
Minden csakis pozitív!! Üzleteljetek Vele bátran:)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.cicababi_t (709) (Eladó)
Pozitív
2007.06.08. 12:21:54
325541973
minden tökéletesen rendben ment, köszönöm szépen!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.outletcipo (10120) (Eladó)
Pozitív
2007.06.05. 07:53:19
325001170
Abszolút korrekt megbízható,nagyon nagyon köszönöm,csak ajánlani tudom!!
Másik fél: Köszi a kedvességedet, amit az "üzletelés" alatt tanusítottál.
outletcipo (10120) (Eladó)
Pozitív
2007.06.05. 07:53:11
325005359
Abszolút korrekt megbízható,nagyon nagyon köszönöm,csak ajánlani tudom!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment, ajánlom! ++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Nem jelentkezik,emailekre nem válaszol.1X ígéretet tett az utalásra,azóta sehol semmi.Látom elég sok a negatívod,nem véletlenül!Nem ajánlom senkinek.Sajnálom.
Másik fél: A fiamon kersztül mennek az e-mailek és ő nem volt gép közelben ezért nem működött a kommunikáció. Ma kaptam meg minden e-mailt, gondolom az enyém sem ment át pont ez miatt.Ezt a terméket valóban nem veszem meg.
minden rendben zajlott, ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kedves,korrekt,megbízható,ajánlom!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Sajnos a mai napig nem kaptam meg a pénzt csalodott vagyok mert elöre félre tettem a kérésre , ráadásul már vissza téritést sem tudok kérni!
Másik fél: Tényleg sajnálom, megírtam az átutalást, valami hiba történt benne, melyről pár nap múlva értesítettek, addigra viszont kicsúsztam a pénzügyi keretmből és már nem tudtam megvenni.
A mai napig nem utalta a vételárat, levelemre nem válaszolt! Minek licitál?
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.SZUPER VEVŐ!!BÁTRAN AJÁNLOM MINDENKINEK!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
GYORS,PONTOS ,KORREKT VEVŐ!!AJÁNLOM!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.lizkollar (2294) (Eladó)
Negatív
2007.04.17. 16:07:44
322629878
SAJNOS A VEVŐ TÖBBSZÖRI MEGKERESÉSRE SEM JELENTKEZETT, ÍGY ÚJRAHÍRDETEM AZ ÁRUT.AZÉRT ANNYIT MEGTEHETTÉL VOLNA , HOGY SZÓLSZ , MÉGSEM KELL A MEGNYERT ÁRU !KÁR , SZUPER NADRÁGSZOKNYÁT KAPTÁL VOLNA!
Másik fél: Teljesen igazad van, sajnálom. Túl sokat akartam egyszerre és elfogyott a keret... mégegyszer bocs..
Megbízható,korrekt partner.Ajánlom.++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.6577764.adrienn1986 (45) (Eladó)
Pozitív
2007.04.12. 20:54:51
1418839476
Megbízható vásárló, ajánlom! Köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Nem jött létre az adás-vétel,sajnálom.Úgy gondolom,türelmes és megértő voltam,de nem szeretnék olyasmi után fizetni,amit el sem adtam...
Másik fél: Szia, sajnos még mindig nem kaptam meg a dolgokat. Érdeklődöm, hogy feladtad? Jó lenne megkapni:)
A licit lezárása után fizetési haladékot beszéltünk meg,aztán azt írta utal,de sajnos azóta eltelt megint egy hét,és már a levelemre sem válaszolt.A jutalékfizetés miatt kénytelen vagyok így értékelni.
Másik fél: ..hogy érthető legyen, utólag utaltam, de már elég sok idő eltelt és sajna nem kaptam semmit. Na mindegy majd csak jön az a csomag, Rubra kedves eladó:)
a-lexandi (7436) (Eladó)
Pozitív
2007.04.11. 08:38:27
322902971
Minden a legnagyobb rendben volt! Kedves, korrekt teszveszes!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.a-lexandi (7436) (Eladó)
Pozitív
2007.04.11. 08:38:27
322892630
Minden a legnagyobb rendben volt! Kedves, korrekt teszveszes!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.5642536.kertkat (213) (Eladó)
Pozitív
2007.04.10. 22:08:49
322416481
Maximálisan megbizható,kedves vevő,ajánlom mindenkinek:)++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.kotyka_a (2369) (Eladó)
Pozitív
2007.04.03. 08:44:26
1418854963
Korrekt,gyors,megbízható,mindenkinek ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Korrekt,gyors,megbízható,mindenkinek ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Abszolút pozitív, ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment. Megbízható vevő. Ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.szucsilla (1093) (Eladó)
Negatív
2007.02.16. 17:49:02
321019660
Többszöri megkeresésemre sem reagált, pedig olvasta az emailokat, így az adásvétel nem jött létre. Kénytelen vagyok negatívat adni, hogy a jutakékot visszakaphassam. Sajnálom.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Köszönöm a vásárlást! Gyors, megbízható, kedves partner! Midenkinek bátran ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
evelin1014 (104) (Eladó)
Pozitív
2007.02.14. 11:45:49
320590700
Minden rendben zajlott, gyorsan utalt! Kedves és megbízható vásárló, köszönöm a vásárlást! Ajánlom!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Köszönöm a vásárlást, minden rendben.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
