torok007 (296) 95.38% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 309 | 413 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 25 | 35 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 15 | 24 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 349 | 472 adásvétel |
| Az eladóként kapott 207 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
SzaboLivia (117) (Vevő)
Pozitív
2011.11.06. 20:49:15
1464726224
Kissé nehézkesen, de végül összejött a dolog. A terméket rendben megkaptam, de kommunikáció terén még lehetne csiszolni. Minden estre köszönöm.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Köszönöm minden rendben volt, gyors, korrekt eladó csak ajánlani tudom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment. Köszönöm
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
minden rendben ment, köszönöm
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
kismartonid (168) (Vevő)
Pozitív
2011.10.24. 14:26:44
1491842696
Minden a legnagyobb rendben ment. Gyors, pontos, korrekt Vaterás. Mindenkinek bátran ajánlom!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nagyon kedves,pontos,megbizható,mosolygós partner. Csak ajánlani tudom! Köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Szimpatikus, kapcsolattartó, segítőkész, türelmes partner. Csak ajánlani tudom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kicsit késve de minden rendben.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
pucianyu75 (555) (Vevő)
Pozitív
2011.10.13. 18:12:34
1486945559
Minden rendben ment, korrekt partner, másoknak is ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben zajlott! Korrekt megbízható partner, mindenkinek ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Rendben ment a tranzakció.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Maximálisan megbízható, korrekt vaterás. Én csak ajánlani tudom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
2040076.maxell66_a (1) (Vevő)
Pozitív
2011.10.03. 22:26:02
1474343566
Meg bízható kedves eladó ajánlom mindenkinek
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kedves, megbízható partner! Minden rendben zajlott! Csak ajánlani tudom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Ajánlom!!!+++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megbízható, korrekt partner!+++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
BettyRene_v (1537) (Vevő)
Pozitív
2011.09.09. 09:50:06
1473097871
korrekt partner
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben volt
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben, köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az adásvétel megtörtént.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Kiváló üzletfél. Mindenkinek bátran ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
1040169.Client:30616857 (1037) (Vevő)
Negatív
2011.08.06. 14:57:27
1464726226
Nem veletlenek a korabbi ertekelesek - fuss, ha nem akarod magad idegesiteni! Kezdjuk azzal, hogy 3 levelemre nem valaszolt, azoktol fuggetlenul irt eloszor 9 nap utan! A feltuntetett es kert helyszintol a valosagban 4 megallonyira talalkozhatunk... Szerintem objektiven nem 100as, a megbeszelt ponton en a jardan, o az UTTESTEN varakozott!! 2x hivtam, jelezven "ott vagyok, nem latom", meg csak korul sem nezett... Ezek utan kozli, o csak egy termeket hozott, mert, idezem: o nem lep be a Vaterara..
Másik fél: Nem véletlen a rengeteg indulatos negatív értékelése. Ugyanúgy a licitálótól elvárható, hogy szóljon hogy több termékre licitált, amelyet ő nem tett meg. Ha megcsörgeti a telefont, ne legyen bunkó, hogy nem szól bele, azt gondoltam valaki szórakozik. Épp azzal voltam elfoglalva, hogy árnyékos helyet keressek hogy lássam ki az a nem normális. Ha tudna figyelmesen olvasni, akkor nem használtam sehol többes számot. Találkozási helyet is figyelmetlenül olvasta. Mindig vatera levelét küldöm vissza, hogy mindenki lássa mire is
licitált, mennyiért, stb. Stílusa alpári és minősíthetetlen. Én a helyében szégyellném magam emiatt.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
1040169.Client:30616857 (1037) (Vevő)
Negatív
2011.08.06. 14:56:46
1464726225
..csak az autoleveleket olvassa(!!),abbol csak egyet kapott (nyilvan a masikat elejtette a postagalamb utkozben,mert egy idoben nyertem...),es szerinte a vevo felelossege szolni,ha tobbet nyer,mert neki annyi,de annyi vevoje van,hogy nem tudna kovetni (az utobbi 90 napban 8 db!!!),es az nem eleg,ha a valaszra sem meltatott levelekben tobbesszamot hasznalsz,mint hagymaK...
Szemelyesen NE vasarolj tole!Bar en postan sem tennem ezek utan. Es most johet a bosszunegativ,azert tuti belep.
Másik fél: Nem véletlen a rengeteg indulatos negatív értékelése. Ugyanúgy a licitálótól elvárható, hogy szóljon hogy több termékre licitált, amelyet ő nem tett meg. Ha megcsörgeti a telefont, ne legyen bunkó, hogy nem szól bele, azt gondoltam valaki szórakozik. Épp azzal voltam elfoglalva, hogy árnyékos helyet keressek hogy lássam ki az a nem normális. Ha tudna figyelmesen olvasni, akkor nem használtam sehol többes számot. Találkozási helyet is figyelmetlenül olvasta. Mindig vatera levelét küldöm vissza, hogy mindenki lássa mire is
licitált, mennyiért, stb. Stílusa alpári és minősíthetetlen. Én a helyében szégyellném magam emiatt.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Az aukció az elhúzódó reagálásom miatt nem jött létre
Másik fél: Megbeszéltük, hogy elviszi a terméket a licitálás után, de több hónapig nem jött el a termékért. Kb 2 hónap után újra meghirdettem. Mire jelentkezett, hogy elvinné addigra már eladtam. Jó ideig vártam a vevőre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Korrekt eladó, keressétek őt!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
volt keveredés a posta költséggel mind ketten mást néztünk nem nagy összeg 30 ft összeg eltérés volt de utólag pótoltam neki!a virághagymák meg jöttek! a postai nézet eltérést leszámítva minden rendben ment meg bízható eladó!AJÁNLOM MINDENKINEK! POZITÍV ++++!!!!!!!!!!+++++++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
a csomag tegnap feladásra került!várom!nem veszekszek senkivel 30ft-on!!!++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A virághagymák rendben megérkeztek, többet nem tudok róluk írni egyelőre.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.csak most kapjam meg a termékeket többet nem vásárolok nála!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Korrekt eladó.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Garfield77_a (301) (Vevő)
Pozitív
2011.05.28. 14:47:51
1455034140
Korrekt és pontos Vaterás! Mindenkinek ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt partner, ajánlom, köszönöm
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt partner, ajánlom, köszönöm
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az adásvétel sikerült.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben zajlott, mindenkinek csak ajánlani tudom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben zajlott, mindenkinek csak ajánlani tudom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Menden rendben zajlott.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.1184033.antusniki (12) (Vevő)
Pozitív
2011.05.06. 19:14:23
1446858109
az én hibámból nem jött létre az aukció
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Készséges, gyors eladó, csak ajánlani tudom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Készséges, gyors eladó, csak ajánlani tudom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Zsuzsanna5 (288) (Vevő)
Pozitív
2011.04.27. 10:13:32
1445944477
Remek eladó! Mindenkinek ajánlom.+++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden gördülékenyen ment.Megbízható,kedves partner.Mindenkinek csak ajánlani tudom.Részemről sok-sok ++++++++.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment! Mindenkinek csak ajánlani tudom!+++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Szuperkedves eladó, bár mindenki ilyen lenne :)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
tarmartaflora (1373) (Vevő)
Pozitív
2011.04.04. 20:26:41
1445944478
megbízható, korrekt, köszönöm
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Türelmes, nagyon kedves és segítőkész
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
bbrigitta84 (547) (Vevő)
Pozitív
2011.04.01. 21:10:56
1449422346
Kedves,gyors,megbizható vaterás!Csak ajánlani tudom!Már el is dugtam a hagymákat?biztos szépek lesznek a virágok! :))
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
bbrigitta84 (547) (Vevő)
Pozitív
2011.04.01. 21:10:56
1449422345
Kedves,gyors,megbizható vaterás!Csak ajánlani tudom!Már el is dugtam a hagymákat?biztos szépek lesznek a virágok! :))
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A készülék sajnos nem működik.A töltő egyáltalán nem működik.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
