604318.keglovich_v (-5) felhasználó összefoglaló oldala

0% pozitív visszajelzés
(0 Felhasználó adta)
0% pozitív visszajelzés
(0 Felhasználó adta)
Értékelés Az utóbbi
7 napban
Az utóbbi
30 napban
Összesen
Pozitív: 0 0 0 0 adásvétel
Semleges: 0 adásvétel
Negatív: 0 0 5 5 adásvétel
0 0 5 5 adásvétel
Lakhely: Budapest
Regisztráció dátuma: 2008.04.02.
Utolsó belépés: 2008.04.07. 08:32
Inaktív!

Adott és kapott értékelések listája

Felhasználó

verhetetlen (2) (Eladó)

Vélemény

Negatív

Dátum

2008.04.23. 21:24:41

Termékkód

62110122

A vevő nem jelentkezett a termékért és nem is lehetett elérni.

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A vevő nem jelentkezett a termékért és nem is lehetett elérni.
Felhasználó

boitel (84) (Eladó)

Vélemény

Negatív

Dátum

2008.04.22. 11:43:45

Termékkód

60500120

A vevő többszöri megkeresés után sem jelentkezett az áruért, eleinte azt sem tudta milyen áru az amit leütött. Ráadásul rögtön a leütés után pozitív visszajelzést készített miszerint az árut átvette. Rendkívül inkorrekt partner.

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

531124.michael978 (67) (Eladó)

Vélemény

Negatív

Dátum

2008.04.17. 08:07:50

Termékkód

61988212

No komment!

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

504470.gajdos18_v (147) (Eladó)

Vélemény

Negatív

Dátum

2008.04.07. 17:15:43

Termékkód

60186735

sajnálom hogy negativot kel adnom !Kétszer beszéltünk meg a találkozot kétszer nem jőt el! csatlakozom az elötem szoló értékeléshez- - -!!!

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

tomobil (703) (Eladó)

Vélemény

Negatív

Dátum

2008.04.05. 17:47:48

Termékkód

61363935

Sajnálom, hogy negatív értékelést kell, hogy adjak, de a vatera komoly dolog ahol nem 12 éves gyerekek vásárlogatnak apuci telefonjáról regisztrálva természetesen annak tudta nélkül. Felhívtam a szülőket és azt mondták nem akarnak telefont venni és sajnálják, hogy a kisgyerekük szórakozott. Én is sajnálom és a negatívot is csak azért adom, hogy az utánam következő eladó tisztán lássa, hogy ez a vásárló egy álnéven regisztrált gyerek!

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: még csak 12 éves gyerek