csucsu9_a (326) 97.11% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 336 | 396 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 13 | 17 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 10 | 10 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 359 | 423 adásvétel |
| Az eladóként kapott 139 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
minden rendben volt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Korrekt eladó!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt eladó!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Ajánlom!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
blueboi69bmw (40) (Vevő)
Pozitív
2012.06.28. 23:10:45
1568220815
Sajnos nem sikerült egyeztetni az átvételt illetően a helyszínt és az időt, a postaköltség viszont nekem nem érte volna meg. Ettől függetlenül ajánlom az eladót ++++
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az áru értékét és a postaköltséget még április folyamán utaltam, május 4-én megegyeztünk, hogy visszautalja, mert nem tudja elküldeni a terméket. Azóta nem elérhető, telefont nem veszi fel, e-mail-re nem válaszol! Nem tisztességes eljárás, mindenkit óva intek a vele való üzleteléstől!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Nem jelentkezett, keresésemre egy héten belül nem reagált.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Ismételten ötödször jelzem kedves Vatera, hogy ez az adás-vétel sem jött létre!az áru vételárát és a posta költséget 2 hónapja az eladó számlájára befizettem azóta többszöri telefonon történő egyeztetés ellenére sem az árut sem a pénzt nem kaptam meg jelen pillanatra elérhetetlenné vált nem tudok kapcsolatba lépni vele .Nem megbízható partner NEM AJÁNLOM SENKINEK
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.785184.Feco51 (1378) (Eladó)
Pozitív
2012.05.21. 22:51:02
1575389663
Ajánlom !!!!!!!!!!!!!++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megbizható, korrekt partner.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Korrekt partner.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Beígértem ezt a negatívot, ha nem hajlandó pontos eligazítást adni áru hollétét és időbeni elérhetőségét illetőleg. Erre sem reagált érdemben. Utána 5 nappal még küldtem egy levelet, hátha. Arra sem.Az egyetlen vmire való válasz,amit első felszólításkor adott, hogy Erdőkertesen kiírta egy kapura, hogy hol van.Én pösti gyerek vagyok.Nem értem.?!+@M:* Mellesleg utálok negatívot adni, de ilyen tempóban sz@rni az arcomba...
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.darklife00 (110) (Vevő)
Pozitív
2012.05.11. 10:53:50
1569984986
A termék a leírtnak megfelelő, tökéletes állapotban megérkezett. Az eladó rendes volt. Mindenkinek ajánlom! Köszönöm a lehetőséget! Minden jót Kívánok!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Sokaig tartott, de vegulis megerkezett az aru. Korrekt partner, ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Ajánlom másoknak is.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az eladónak az árú értékét elküldtem,de az árút nem küldte és nem tudok kapcsolatba lépni vele
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Minden oké volt!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Kedves Eladó,kiváló,minőségi áru!Csakis ++++! Köszönöm szépen!Remélem találkozunk még!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Csak++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment, köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Bár öntöttvas helyett acélbográcsot kaptam. Személyesen vettem át, és így is elfogadtam. A feltett kép a tényleges állapotát mutatta, így pozitív.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
femaledubstep (158) (Vevő)
Semleges
2012.04.30. 17:27:12
1550806619
A terméket nem vettem át. Az eladó korrekt.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
femaledubstep (158) (Vevő)
Semleges
2012.04.30. 17:26:50
1545043982
A terméket nem vettem át. Az eladó korrekt.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
femaledubstep (158) (Vevő)
Semleges
2012.04.30. 17:26:23
1550106320
A terméket nem vettem át. Az eladó korrekt.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Minden rendben ment, tudom ajánlani.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors pontos.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben,-gyors rugalmas,-korrekt partner!!! Az viszont kár hogy a műanyag csőcsatlakozóból, nem azt kaptam amit, és ahányat(4db-ból 2 lett az sem passzol) megbeszéltünk, így használhatatlan. Sebaj,-legközelebb....!!!!!!!!!!!!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben,-gyors rugalmas,-korrekt partner!!! Az viszont kár hogy a műanyag csőcsatlakozóból, nem azt kaptam amit, és ahányat(4db-ból 2 lett az sem passzol) megbeszéltünk, így használhatatlan. Sebaj,-legközelebb....!!!!!!!!!!!!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben,-gyors rugalmas,-korrekt partner!!! Az viszont kár hogy a műanyag csőcsatlakozóból, nem azt kaptam amit, és ahányat(4db-ból 2 lett az sem passzol) megbeszéltünk, így használhatatlan. Sebaj,-legközelebb....!!!!!!!!!!!!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Mindenkinek ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Mindenkinek ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Mindenkinek ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Mindenkinek ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment, ajánlom mindenkinek !
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Köszönöm,minden rendben,AJÁNLOM mindenkinek++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Köszönöm,minden rendben,AJÁNLOM mindenkinek++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Kedves, korrekt partner! Mindenkinek ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megbízható, korrekt partner, mindenkinek ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
minden rendben ment, köszönöm
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben és gyorsan lezajlott. Korrekt, segítőkész partner, remek áruval. Mindenkinek bátran ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben volt. Korrekt partner!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden a legnagyobb rendben ment. Ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden Ok ++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
:)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
sztupkay87 (231) (Vevő)
Pozitív
2012.04.11. 16:57:49
1561184759
Minden rendben zajlott!ajánlom!!!!!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
köszönöm a terméket!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
az adásvétel létrejött korrekt ajánlom mindenkinek
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Elismerem,: a saját hibámból, trehányságom miatt ,:NEM JÖTT LÉTRE AZ ADÁS VÉTEL, ám ennek ellenére a Kedves eladó, igen toleránsan, korrektül viszonyult az ügylethez! Köszönöm, és remélem legközelebb jóvá tehetem a hibám! Békés,-Vidám HÚSVÉTI ÜNNEPET KÍVÁNOK!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Minden rendben ment.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben zajlott,
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
