kryszta2 (5) 85.71% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Korrekt, megbízható, ajánlom mindenkinek. Köszönöm a vásárlást.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Audi20VHUN (176) (Eladó)
Negatív
2009.04.21. 19:04:03
129317551
A kapcsolattartása egyenlő a nullával, még egy telefont sem volt képes megereszteni, 3-4 hetente egy e-mail-t küldött. Állítólagos baleset miatt nem tudták időben átvenni a terméket. Mondtam, hogy megértem, szívesen félreteszem nekik a terméket. Na most ennek már két hónapja, legutóbb 3 hete írt, hogy most aztán elviszik a terméket, na azóta sem jelentkezett. A mobilszámán nem lehet elérni 2 hónapja, az e-mail fiókja pedig visszadobja az üzeneteket. SENKINEK SEM AJÁNLOM!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.A vevő nagyon kedves, kapcsolattartó vaterás! Csak jókat tudok mondani, legszivesebben pozitívat adtam volna, de nem lehetett. Majd legközelebb
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A családjában történt sajnálatos események miatt, most nem jött létre az adás-vételMinden a legnagyobb rendben zajlott.Megbizható és pontos.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden a legnagyobb rendben ment.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden a legnagyobb rendben ment.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
FieryArcher (1374) (Eladó)
Semleges
2009.01.15. 10:09:29
79729852
Sajnos, nem tudtuk összeegyeztetni. A partner megbízható korrekt.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Sajnos, nem tudtuk összeegyeztetni.587083.marika123_a (1536) (Eladó)
Semleges
2009.01.11. 09:18:09
100829139
bocs de nem várok tovább
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.gamepoint_a (2051) (Eladó)
Semleges
2009.01.05. 04:58:54
101231004
Szimaptikus vásárló. Sajnos most nem jött össze.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Érthető okok miatt az üzlet elmaradtminden rendben volt
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Pontos, megbízható vaterás partner, minden a megbeszéltek szerint történt, csak ajánlani tudom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors, korrekt és kapcsolattartó vaterás. Én bizalmat szavaztam neki és nem bántam meg, ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
