ibumama (1) 100% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Cucicsillag (371) (Eladó)
Semleges
2013.05.27. 16:25:12
1737610208
Szerettem volna en is pozitivat adni, de sajnos azt a tobbi vevonek tartogatom az alabbi okok miatt: Problemam volt a vasarlo kommunikaciojaval, sokadik levelemre kaptam csak valaszt, megkesve utalt, majd surgette a feladast, sajat koltsegen surgossegivel postaztam, de belefer. Azt viszont nem tartom elfogadhatonak, hogy ha az aruval nem elegedett, akkor ahelyett, hogy visszakuldte volna es visszakapja az arat, leminositi az arut. Mas a haromszorosat fizette erte es maximalisan elegedett volt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
stevetecsi (495) (Eladó)
Pozitív
2013.04.24. 07:28:45
1739434805
Minden rendben ment, ajánlom a vevőt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
stevetecsi (495) (Eladó)
Pozitív
2013.04.24. 07:28:44
1739434919
Minden rendben ment, ajánlom a vevőt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
