zolee166 (0) 50% felhasználó összefoglaló oldala
50% pozitív visszajelzés
(1 Felhasználó adta)
Lakhely: szombathely
Regisztráció dátuma: 2008.04.23.
Utolsó belépés: 2009.07.21. 15:16
Inaktív!
Adott és kapott értékelések listája
Minden rendben történt!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A vevő a licit utolsó napján villám áron licitált és még kérdéseket is tett fel az áruról amire én válaszoltam. Erre már nem válaszolt. Mikor telefonon
felhívtam, nem akart az egészről semmit tudni. Annak
ajánlom aki szeret pofára esni!
Másik fél: bocs de nem erre csaptam le még csak nem is nézegetttem nokiákat
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
