622037.szovati77 (0) 50% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
489235.ronin6_a (217) (Eladó)
Negatív
2009.02.01. 03:32:01
118381314
Semmi baja nincs a terméknek !!! Hazajöttem és 10 mp alatt összeraktam ....mivel a feleségem nem használta még egyszer sem ezért nem tudta mi a trükkje az összerakásának !! A vevő meg szintén nem értett hozzá !
Problémás vevő !!! Nem ajánlom senkinek .....
Másik fél: T.Uram! Egy olyan terméket, amit az eladó sem tud összerakni senki, nem venné át!! Apukám azt mondta az Ön feleségének, hogy ha mégis jó a termék, akkor hívjanak vissza, és megint elmegy a termékért. Ehhez képest visszahívás nem történt. Megjegyzem, nem tudom, hogyan lehet összerakni 10 mp. alatt az utazóágyat, ha utána a Vaterán, egy potenciális vevő kérdésére azt a választ adta, hogy nehezen nyitható mivel keveset használták. Legyen szíves írja oda az utazóágy tulajdonságaihoz a fentieket, és a feleségének is mutassa meg az összerakás trükkjét! Ez után az eljárás után mindenki gondolja meg, hogy vásáról-e az eladótól terméket, ha egy pozitív hozzáálláshoz az eladó negatív értékelést ad!!!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
149741.boldwayalex (2116) (Eladó)
Pozitív
2008.05.10. 19:44:42
65282719
Minden a legnagyobb rláendben zajlott. Korrekt, pontos partner. Szívből ajánlom mindenkinek. Köszönöm a vásárst!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
