6245156.ronita78 (-1) 46.15% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
2356050.anita519_a (7) (Eladó)
Semleges
2013.12.30. 16:03:09
1747241141
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Nem tudtam bejelntkezni!
Nem jelentkezett a termékért.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.A termék leütése után már egyáltalán nem jelentkezett, sem email-re, sem sms-re, sem itt a vaterán nem reagált a megkeresésemre. Eddig itt nem kerültem kapcsolatba ilyen megbízhatatlan, inkorrekt partnerrel :( Nem ajánlom senkinek, csupa NEGATÍV!!!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.moonsquirrel (47) (Eladó)
Pozitív
2013.06.10. 10:07:14
1746084386
Végül elpostázom a terméket! A vevővel minden oké volt! Ajánlom! +++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
strandberg (183) (Eladó)
Negatív
2013.06.04. 06:41:59
1750713266
A vevő többszöri megkeresésre sem jelentkezett.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Annyira unom az ilyen szórakozásból licitálókat, őszintén kiváncsi vagyok, ez mér jó?? Remélem egyszer valaki majd elmeséli, hátha megértem. Az üzlet nem jött létre.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Csak a Vaterán keresztül tudtunk értekezni,mivel e-mailt technikai problémák miatt nem tudott olvasni,telefonon meg nem elérhető.A Vaterán inaktív lett,így nem sikerült megbeszélnünk az átvétel helyét és időpontját.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Technikai problémák részérőlCsak a Vaterán keresztül tudtunk értekezni,mivel e-mailt technikai problémák miatt nem tudott olvasni,telefonon meg nem elérhető.A Vaterán inaktív lett,így nem sikerült megbeszélnünk az átvétel helyét és időpontját.Azért semleges és nem negatív,mert a kapcsolatfelvételeket a V.-n keresztül ő kezdeményezte mindannyiszor!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Technikai problémákcateye111 (231) (Eladó)
Pozitív
2013.05.31. 12:34:18
1747874447
Minden rendben ment, köszönöm a vásárlást! :)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
cateye111 (231) (Eladó)
Pozitív
2013.05.31. 12:33:19
1752305306
Minden rendben ment, köszönöm a vásárlást! :)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Leütés után egyetlen levelemre sem válaszolt, a vételárat nem küldte :(
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Kosztyae (572) (Eladó)
Semleges
2013.05.29. 18:09:51
1745881037
A vevő eltűnt, többszöri kérésemre sem jelentkezett, annyit sem tudott jelezni hogy nem kell neki a nadrág. Megbízhatatlan, komolytalan vevő. Senkinek sem ajánlom. Sajnos egyre több itt az ilyen..
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.2889524.bakobela42 (1444) (Eladó)
Negatív
2013.05.29. 15:12:09
1749170993
05.19-én vásárolt a vevő,aukciózárás után megkapta a vásárlási értesítőt a vatera/tesztől és tőlem is. A terméklapra korrekten fel van tüntetve,egy héten belül kérem rendezni a vásárlást! Ma 05.29 van a vásárlását nem rendezte,1x tett rá ígéretet de nem valósult meg,a levelekre azóta nem válaszol. Értesítem a vatera/teszt majd a terméket ismét aukcióra bocsájtom.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: NEM FIZETŐ VÁSÁRLÓ!Három hétig vártam hogy átvegye a termékeket, ez idő alatt egyszer jelezte, hogy értük jőn, de ekkor sem jelent meg és innentől kezdve se emailre, se sms-re, se telefonra nem válaszolt. Senkinek nem ajánlom! NEGATÍV
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Három hétig vártam hogy átvegye a termékeket, ez idő alatt egyszer jelezte, hogy értük jön, de akkor sem jelent meg és innentől kezdve se emailre, se sms-re, se telefonra nem válaszolt. Senkinek nem ajánlom! NEGATÍV
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
nyanya782 (342) (Eladó)
Pozitív
2013.05.26. 10:23:04
1753678706
Megbízható vásárló csak ajánlom. Köszönöm.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Karika1234 (708) (Eladó)
Pozitív
2013.05.19. 23:44:58
1749802775
Minden rendben ment, köszönöm szépen a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kedves, megértő, rugalmas vevő. Maximálisan ajánlom őt +++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden a megbeszéltek szerint történt! Köszönöm a vásárlást! Megbízható Vaterás! Ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
