csneandi71 (9) 90.91% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
vegsobarbi (365) (Vevő)
Semleges
2013.10.28. 18:26:25
1799054438
Semleges értékelést adok mivel a saját hibámból nem kaptam meg a terméket...sajnos figyelmetlen voltam és teljesen abban a tudatban voltam hogy kifizettem a terméket...de nem így történt :-( azonban így utólag nem is bánom hogy ez így történt mivel az eladó kommunikációja nagyon passzív!Az adatait az aukció lezárása után elküldte de azóta hiába hívtam és írtam neki semmi!Talán ha aktívabb lett volna és rám szól hogy az összeg nem került átutalásra akkor pótoltam volna de így...?
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Minden rendben volt ,korrekt,megbízható,szimpatikus Vásárló! Remélem még találkozunk!:)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Nem érkezett meg a vételár és a vevő nem is jelentkezett.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.minden ok++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megkaptuk a terméket, de hiányzott a távirányítója ami a leírásban nem szerepelt hogy nem járna hozzá. Írtam az eladónak aki válaszra sem méltatott.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.piskotaszelet (941) (Vevő)
Pozitív
2013.09.16. 20:07:46
1794273317
Minden rendben zajlott. Ajánlom az eladót!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.gabcsy1125 (256) (Vevő)
Pozitív
2013.09.16. 09:09:08
1794849275
Hosszú ideig tartott amíg kaptam a takarót, de rendben lezárult. A termék kifogástalan, ettől függetlenül nem vásárolok többet az eladótól. Sajnálom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.kissedit72 (886) (Eladó)
Pozitív
2013.09.04. 15:23:18
1793596508
Kapcsolattartó, kedves partner, köszönöm a vásárlást.++++++++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.A termék újnak volt hirdetve, de használt!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.nagyon meg voltam elégedve! jó VATERÁS
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Kedves, gyors és megbízható partner csak maximálisan ajánlani tudom! Köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kedves, gyors és megbízható partner csak maximálisan ajánlani tudom! Köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment! Köszi!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
tittanilla (1183) (Vevő)
Semleges
2013.08.21. 09:02:30
1792240085
Az eladó figyelmetlensége miatt nem jöhetett létre a tranzakció:a termék állítása szerint nem annyiba került, mint amennyiért meghirdette, így elállt a termék eladásától a leütési értéken. Emellett azt az információt is elfelejtette közölni a leírásban, hogy a termék külföldről érkezik, és a leütés után 10-15 vagy még több nap, míg kézhez kapható. Ha nem kezdő eladóról lenne szó, nem biztos, hogy semlegest adnék...
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
seconbass00 (19) (Eladó)
Pozitív
2013.08.19. 15:11:02
1789175408
++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
nmbernadett (207) (Eladó)
Pozitív
2013.07.15. 09:39:49
1770793433
Kedves, megbízható üzletfél, mindenkinek ajánlom. Köszönöm a vásárlást
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
brkrly55 (3424) (Eladó)
Semleges
2013.06.14. 21:21:45
1743461405
A vevő többszöri megkeresésre sem jelentkezett
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.