6282235.anyuuka (72) 100% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
tengeresz100 (188) (Eladó)
Pozitív
2010.11.04. 09:44:35
1244794150
Bár nem sikerült az adásvétel az én hibámból (rossz adatot adtam meg), korrekt és rugalmas partner, mindenkinek ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors, pontos, megbízható vevő, mindenkinek ajánlom.+++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.farkas-33 (2120) (Eladó)
Pozitív
2010.08.02. 00:04:24
1119100832
Rendben,gyorsan zajlott az adás-vétel.A vásárló megbízható.Ajánlom másnak is szívesen!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.13346577.babapopkorn (2065) (Eladó)
Pozitív
2010.01.05. 12:07:54
827807100
Korrekt, megbízható partner. Ajánlom másoknak is.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Nagyon kedves,gyors,pontos vevő.Mindenkinek ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megbízható partner, mindenkinek ajánlom!Köszönöm szépen!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.GYORS,KORREKT,AJÁNLOM.KÖSZÖNÖM.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.lizababa2006 (366) (Eladó)
Pozitív
2009.12.01. 08:00:13
805460716
Minden rendben volt.Gyors, megbízható, korrekt partner.Ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.ujangolminosegiruha (1671) (Eladó)
Pozitív
2009.11.26. 11:13:32
814530112
Koszonunk mindent! Kedves,becsuletes,megbízható,gyors partner. Korrekt együttműködés. Bátran ajánlom mindenkinek!!!csakis++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben volt, tegnap előtt postáztam! :) +++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Nagyon gyors, kedves, megbízható vásárló. Mindenkinek ajánlom! ++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.diablillo87 (32) (Eladó)
Pozitív
2009.08.17. 21:28:48
705874066
Gyors, korrekt vásárló. Minden rendben ment.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.5922429.boti2006 (1603) (Eladó)
Pozitív
2009.07.23. 20:46:32
689098906
TÖKÉLETES TESZVESZ PARTNER , MINDENKINEK CSAK AJÁNLHATOM! KÖSZÖNÖM A VÁSÁRLÁST!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Korrekt vásárló, ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt vásárló, ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors,pontos,megbízható!Ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megbízható vásárló, csak ajánlani tudom!!! Köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Ajánlom mindenkinek.Gyors, pontos, megbízható!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.rendes,megbizhato partner,ajánlom mindenkinek
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Gyors,megbízható vevő.Mindenkinek ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Nagyon kedves,megbízható kommunikatív teszveszes.Mindenkinek ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megbízható és villámgyors vásárló.Ajánlom mindenkinek++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Gyors korrekt partner ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.gyors,korrekt,csak ajánlani tudom.KÖSZÖNÖM.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Gyors, pontos, kedves, kommunikatív vevő. Bátran ajánlom!+++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.pontos,megbízható partner,köszönöm a vásárlást,
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megbízható és kedves partner.Mindenkinek ajánlom.Sok+++++++++++++++++++++3
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megbízható vevő. Ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Nagyon gyors, pontos, korrekt partner. Mindenkinek ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.10460956.Csipike4 (293) (Eladó)
Pozitív
2008.11.07. 09:39:54
467032023
Kedves,barátságos,megbízható korrekt vevő.Köszönöm szépen a vásárlást,ma feladom a csomagot.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment, bátran ajánlom mindenkinek!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment, köszönöm.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Gyors,megbízható,,minden rendben zajlott!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megbizható vevő,ajánlom mindenkinek,köszönöm a vásárlást.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.G_Agi_2007 (603) (Eladó)
Pozitív
2008.09.13. 17:25:05
425604874
Gyors, kedves partner, bátran ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Sajnos az adás-vétel nem jött létre, a vevő vissza lépett, de nagyon korrekt, kapcsolattartó volt! Köszönöm szépen, talán legközelebb sikeres üzletet köthetünk! Köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Kedves,megbízható vevő,csak ajánlani tudom!!! Sok ++++++++++++++++!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Korrekt, együttműködő partner, szívesen ajánlom:))!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Maximálisan megbízható,nagyon kedves és gyors vevő.Csak ajánlani tudom!: ))
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.livike092_t (2449) (Eladó)
Pozitív
2008.07.01. 15:56:26
382007511
Minden rendben ment!Köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Brooklin38 (818) (Eladó)
Pozitív
2008.06.30. 19:57:11
386037515
Gyors, megbízható, kapcsolattartó vásárló, mindenkinek szívből ajánlom. Köszönöm.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Nagyon gyors, korrekt, kommunikatív partner. Köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Gyors,korrekt partner,csak ajánlani tudom!+++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Anna1985-08 (219) (Eladó)
Pozitív
2008.04.28. 15:59:22
343624622
Minden rendben, gyorsan, pontosan ment. Köszönöm! Ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Korrekt,megbízható teszveszes,köszönöm.++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
cleopatra9 (404) (Eladó)
Pozitív
2008.04.15. 07:57:58
340510021
Gyors,korrekt vevő ajánlom mindenkinek+++++++++++Áru úton van!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.gyors,megbizható vevő.csak ajánlani tudom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors, pontos vevő!Szívből ajánlom mindenkinek++++Köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Csak +++ adhatok,simán ment minden,ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.sandorgabi (989) (Eladó)
Pozitív
2008.02.07. 08:51:35
304906090
Megbízható gyors vásárló,ajánlom mindenkinek
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.