6307218.era720323 (28) 75% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
MeLinda301 (1833) (Eladó)
Negatív
2007.12.17. 22:33:21
1431996240
nagyon sajnálom, mert Én sem dobálozok negákkal! Írtam neked Tőled nem jött válasz, de akár egy sms, és visszahívlak. de semmi.Cuki a ruci azt hittem komolyan érdekel, de ha nem most rendezhetted volna januárba is, rugalmas vagyok!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.jofi1965 (3122) (Eladó)
Negatív
2007.12.13. 10:25:53
1431063933
Sajnálom,de többszöri ígérete ellenére sem küldte a vételárat,nem tudok tovább várni.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.jofi1965 (3122) (Eladó)
Negatív
2007.12.13. 10:25:52
1431063928
Sajnálom,de többszöri ígérete ellenére sem küldte a vételárat,nem tudok tovább várni.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.kedves,megbízható,gyors partner!gyönyörű árut kaptam.köszönöm!Szível ajánlom másoknak is!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Micike72 (1368) (Eladó)
Negatív
2007.12.02. 12:15:15
1427964979
Sajnálom... még mindig nem kaptam meg a nadrág árát... és az e-mailjeimre sem kaptam választ...
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Lassan két hónap és a fizetési felszólítás ellenére sem rendezte a vásárlását. Semmiképp sem ajánlom! Sajnálom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment, köszönöm és ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.dombovarine (57) (Vevő)
Pozitív
2007.11.25. 23:22:26
1430800847
Nagyon kedves,és korrekt!Csak ajánlani tudom!!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Kedves, pontos, megbízható, rugalmas, szép a könyv. Köszönöm a lehetőséget a vásárlásra. Szívből ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
5830519.Huncutka2004 (366) (Eladó)
Pozitív
2007.11.07. 16:02:16
1427857355
MAJD EGY HONAP ELTELTÉVEL SEM SIKERÜLT LEBONYOLITANI AZ ADÁSVÉTELT:(A VISSZATÉRITÉS MIATT KÉNYTELEN VAGYOK NEGATIVAN ÉRTÉKELNI.SAJNÁLOM!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.perika2138 (1345) (Vevő)
Pozitív
2007.11.06. 17:00:24
1427875016
Megbízható, korrekt és rugalmas partner. A ruhák nagyon szépek! Köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.perika2138 (1345) (Vevő)
Pozitív
2007.11.06. 17:00:24
1427876686
Megbízható, korrekt és rugalmas partner. A ruhák nagyon szépek! Köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.perika2138 (1345) (Vevő)
Pozitív
2007.11.06. 17:00:24
1427876252
Megbízható, korrekt és rugalmas partner. A ruhák nagyon szépek! Köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.perika2138 (1345) (Vevő)
Pozitív
2007.11.06. 17:00:24
1427876061
Megbízható, korrekt és rugalmas partner. A ruhák nagyon szépek! Köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.perika2138 (1345) (Vevő)
Pozitív
2007.11.06. 17:00:24
1427875555
Megbízható, korrekt és rugalmas partner. A ruhák nagyon szépek! Köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.perika2138 (1345) (Vevő)
Pozitív
2007.11.06. 17:00:24
1427875238
Megbízható, korrekt és rugalmas partner. A ruhák nagyon szépek! Köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.perika2138 (1345) (Vevő)
Pozitív
2007.11.06. 16:59:30
1429414987
Megbízható, korrekt és rugalmas partner. A ruhák nagyon szépek! Köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.7272249.DawnPe (7) (Eladó)
Pozitív
2007.11.05. 20:53:57
1429088268
Nagy megbízható, gyors, kedves vevő.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.7708584.ginaviki_t (239) (Vevő)
Pozitív
2007.11.05. 08:02:35
1429087819
Minden rendben
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Gyors,pontos, megbízható. Ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Már megint nem kellett csalódnom és bízom benne, hogy lesz még folytatás!!! Sok +++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Már megint nem kellett csalódnom és bízom benne, hogy lesz még folytatás!!! Sok +++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nagyon kedves, remek kapcsolattartó és jó eladó. Mindenkinek csak ajánlhatom!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Nagyon kedves, remek kapcsolattartó és jó eladó. Mindenkinek csak ajánlhatom!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Nagyon kedves, remek kapcsolattartó és jó eladó. Mindenkinek csak ajánlhatom!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Nagyon kedves, remek kapcsolattartó és jó eladó. Mindenkinek csak ajánlhatom!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Nagyon kedves, remek kapcsolattartó és jó eladó. Mindenkinek csak ajánlhatom!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Nagyon kedves, remek kapcsolattartó és jó eladó. Mindenkinek csak ajánlhatom!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Kedves, gyors és megbízható partner. Mindenkinek csak ajánlani tudom!!!Sok +++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Nagyon kedves, korrekt, szimpatikus partner. Szívből ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megbízható partner. Ajánlom mindenkinek! Köszönöm!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megbízható partner. Ajánlom mindenkinek! Köszönöm!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megbízható partner. Ajánlom mindenkinek! Köszönöm!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment, nagyon köszönöm sok ++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Nem tartom etikusnak hogy több helyen van vmi meghirdetve aztán vagy kapod vagy nem. Sajnálom. Ez az első adott negatív értékelésem, remélem utolsó is.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Kedves, pontos, megbízható vevő! Csak ajánlani tudom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Kedves, gyors, kapcsolattartó vevő! Csak ajánlani tudom! Köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.4021555.Nikkike (771) (Eladó)
Negatív
2007.09.27. 08:51:46
1425531760
negatív..
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.5395074.HanifaA (336) (Eladó)
Negatív
2007.09.25. 22:19:26
1425222016
Közel egy hónap elteltével sem kaptam meg a termék árát.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megbízható, pontos vevő! Ajánlom mindenkinek!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.jofi1965 (3122) (Eladó)
Pozitív
2007.09.18. 07:50:22
1425838296
Minden rendben ment,csak ajánlani tudom,korrekt gyors partner!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Kicsit hosszúra nyúlt, de végül sikerült az adás-vétel! Köszönöm a vásárlást, hétfőn küldöm a csomagot!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Igaz,hogy 2 hét után,de megkaptam a pénzt.Azért köszi a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Dorothy_2006 (1392) (Eladó)
Pozitív
2007.09.07. 21:47:07
1425800014
¸.?´?)¸.?´?) * *KÖSZÖNÖM A VÁSÁRLÁST.MINDEN RENDBEN MENT.ABSZOLÚT POZITÍV.A CSOMAG IS ÚTON VAN FELÉTEK!*¸.?´?)¸.?´?)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
mastergirl2 (2345) (Eladó)
Negatív
2007.08.24. 08:07:00
1419807035
Egy hónap elteltével közli, hogy sajnos nem jó a méret. Ha időben megteszi, nem gond, de ennyi idő után sajnos ez NEGATÍV.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment,pontos megbízható partner.Köszönöm:)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Köszönöm a vásárlást,csak ajánlani tudom!Remélem még találkozunk!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben zajlott,csak ajánlani tudom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Kedves, pontos vasarlo,mindenkinek ilyet kivaniok!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megbizható, gyors, kommunikativ vásárló, ajánlom !
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.