bubababa (7) 81.82% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
772821.deni100_a (1434) (Eladó)
Negatív
2011.05.24. 11:00:22
1455792368
Vigyázzatok vele!!!!!!!!!azt írta csak próbával vesz cipőt,írtam neki nincs rá mód,ennek ellenére megvette,majd közölte hogy hosszra jó,de szélességre nem,majd felhívott ha nem veszem vissza akkor ír egy lejárató negatív értékelést amit meg is tett,nagyon nem ajánlom senkinek ------------------------------
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
pentelaci (1121) (Eladó)
Pozitív
2011.05.10. 14:41:22
1454700549
Remek, megbízható üzlettárs, mindenkinek őszintén ajánlom !!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
erdeizsuzsa54 (146) (Eladó)
Pozitív
2011.05.09. 21:38:15
1454223832
Minden megfelelően zajlott. Csak pozitív!!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Chinamobil (64) (Eladó)
Negatív
2010.11.04. 18:39:21
1277137076
Ma 2010.11.04. van a terméket még mindig nem vette át ezért lett negatív.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Jancsi101_a (2) (Eladó)
Pozitív
2010.10.16. 10:23:35
1267095015
Köszönöm hogy megveted és léci akor hivj fel és megbeszéljük a találkozót !!! 06308550400
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben zajlott, megbízható partner.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben volt .)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Eniko31_t (2101) (Eladó)
Pozitív
2007.11.27. 20:26:26
1430000472
Köszönöm a vásárlást, a gyors és korrekt lebonyolitást! Maximálisan ajánlom! +++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.korrekt partner
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megbízható, gyors vásárló. Kellemes Ünnepeket kívánok! Köszönöm a vásárlást.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megbízható vevő,bátran ajánlom mindenkinek! Köszönöm szépen a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
