633455.zoli327_v (5) 66.67% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Nem jött létre.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Nem jött létre.Mobiltanya (587) (Eladó)
Negatív
2010.08.31. 10:30:48
177353333
Nem lehet sehogy elérni, se email, se telefon, a kapcsolatfelvétel lehetetlen.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Nem fizette ki a megbeszélt határidőre.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.A Leütéssel egy időben inaktiválták ami nem kellet volna hogy megakadályozza a termék megvételét.Mivel sem telefonon,sem e-mailba nem értem utol ezért nem ajánlom és NEGATÍV.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Petrusek4_v (140) (Eladó)
Negatív
2010.08.14. 12:55:23
175511095
Nagyon sajnálom,3hetet vártam,csak ígérgetett,hogy ekkor és akkor utal,azóta se pénz,semmi,ez NEGATÍV---------------------
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.playblackyou (113) (Eladó)
Pozitív
2010.08.05. 14:20:36
176052749
nagyon korekt rendbe ment minden
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Igérete ellenére sem utalta a vételárat.Későbbi megkereséseimre nem reagált.Több mint 2 hónapot vártam,sajnálom.
Másik fél: semleges
indole000 (1449) (Eladó)
Pozitív
2010.07.10. 11:19:00
170446855
minden ok, top vaterás
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A vevő nagyon korrekt, kapcsolattartó!Mindenkinek teljes szívből ajánlom!Pozitívot adnék, de nem lehet!++++ Sajnos nem jött össze a dolog, nem volt megfelelő az áru!
Másik fél: Nagyon korrekt a eladó megbízható , de sajnos nem erre a termékre. Nem tudok pozitívat adni csak semlegeset .+++++Sajnos nem jött létre az adásvétel
839586.hoho69 (511) (Eladó)
Semleges
2010.06.16. 21:53:56
170163374
annyira nem kellett, biztos közbejött valami
Másik fél: semleges
Minden rendben ment, köszi a vásárlást.+++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Bakonydraco (83) (Eladó)
Negatív
2010.06.11. 10:37:41
169570443
A vevőt hiába kerestem többször, nem jelezte a termékkel kapcsolatos szándékát. Figyelmetlen volt, a terméket nem vette át azt üzente kedvező horgászati lehetöséget kinál helyette :)???
Másik fél: Sajnos elfelejtettem sajnálom én pozitívot nem tudok adni mert negatívot adott inkább csak egy semleges a választásom. Sajnálom.
Gyors, pontos, korrekt vaterás!!!:-))) ajánlom!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
1459646.engiistvanne (257) (Eladó)
Pozitív
2010.05.19. 12:51:30
170591256
Minden rendben volt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben volt.Gyors,megbízható.Ajánlom.Köszönöm a vásárlást.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
testerossa_a (2983) (Eladó)
Pozitív
2010.05.07. 11:26:07
168246803
gyors pontos üzlet. köszönöm a vásárlást
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megbízható, pontos partner!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt partner ,mindenkinek bátran ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
pontos megbízható ajánlom mindenkinek köszönöm
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
