6338179.dawy3 (1) 57.14% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Én is nagyon sajnálom, tényleg rettentően, de ne licit után derüljön már ki, hogy mégsem tetszik...
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.sajnálja, de az ismerősei találltak másikat, Én is sajnálom
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Minden rendben ment. Nagyszerű vásárló volt. Pontos, korrekt. Mindenkinek öszintén ajánlom:)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Május 9.-e óta várok. Az aukció lezárulta után egy héttel írta, hogy mindenképp kell neki a termék, küldi a pénzt. Azóta sem e-mail, sem pénz nem jött. Nem várok tovább.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
veronika261 (102) (Eladó)
Pozitív
2007.01.14. 20:51:28
1418354080
pontos korrekt vevő,ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
SunnyBoy33 (186) (Eladó)
Pozitív
2007.01.03. 10:10:43
319847275
Korrekt vevő! Ajánlom mindenkinek!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
