640681.georgecsat (3) 57.89% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
A kommunikáció megszakadt.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az aukciót megnyertem, a pénzt átutaltam, de többszöri kérdésemre sem válaszolt a csomag feladásával kapcsolatban. A terméket persze nem kaptam meg a mai napig sem.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az eladó nem jelentkezett többszöri felhívásra sem,értékelésem negatív.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Nem kaptam meg a terméket.Levelemre nem válaszolt.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Sajnos Én is csatlakozom az előttem szóló Vaterásokhoz! Majdnem 50 napja képtelen "kemény" 600 Ft-ot kifizetni 3 darab farmer nadrágért! Sőt tojik Rám, vissza sem jelez! FULL NEGATÍV!Én egy ugyanilyen hozzáállású embertől kaptam az egyetlen negatívomat,mint georgecsat néven futó honfitársunk!A jogos negatívra, az eltűnt "vevő" általában egyből előkerül és ad egy bosszú negatívot! DŰHÍTŐ,HOGY A VATERA KÉPTELEN ELJÁRNI AZ ILYEN ILLETŐKKEL SZEMBEN, ADDIG AMÍG TÖBB BECSÜLETES EMBERT BE NEM CSAPNAK!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Türelmesen vártam majd 1 hónapot.Az emaileimre nem válaszolt,csak addig míg a pénzt átutaltam.Sajnálom,hogy nem olvastam el az értékeléseit.Nem nagy összegről van szó,de már amint olvastam több embert is becsapott.Mindenkinek azt ajánlom,NE VÁSÁROLJATOK TŐLE,míg el nem olvassátok az értékeléseit.Rendeltem már párszor és türelmes voltam,mindent meg lehet beszélni,de ez már több a soknál.Az ilyen emberek miatt elmegy az ember kedve a vaterától...
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.A pénzt átutaltam, de többszöri megkeresésre sem reagált. Se áru se pénz. Tökéletes példája a megbízhatatlan partnernek. Mindenkit figyrlmeztetek a vele való üzletelésre.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Előzetes egyeztetés szerint személyesen vettük volna át a terméket, de aznap az úr kora délutánig be sem volt kapcsolva, délután pedig többszöri próbálkozásunkra sem vette fel a telefonját.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Korrekt,megbízható partner. Ajánlom másoknak is!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.adás-vétel létrejött
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A termékeket elhozta a címemre! Nagyon kedves és rugalmas partner! Szép áru! Nagyon elégedett vagyok! Biztosan találkozunk még:-) Köszönöm szépen! Ajánlom másoknak is+++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A termékeket elhozta a címemre! Nagyon kedves és rugalmas partner! Szép áru! Nagyon elégedett vagyok! Biztosan találkozunk még:-) Köszönöm szépen! Ajánlom másoknak is+++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
berty_andy77 (106) (Vevő)
Pozitív
2008.07.10. 17:32:34
77724898
Megbizható, korrekt partner, kedves, szimpatikus, segítőkész. Mintaszerű eladó, mindenkinek csak ajánlani tudom.Köszönjük.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Köszönöm a vásárlást. Korrekt, gyors partnert ismertem meg, mindenkinek bátran ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
167130.zoli507_v (201) (Vevő)
Pozitív
2008.07.07. 15:39:50
76189451
minden ok, korrekt vaterás!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
515937.Esztu79 (392) (Eladó)
Pozitív
2008.06.30. 17:26:46
71295303
Megbízható vaterás, szívből ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors és korrekt partner, csak ajánlani tudom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
201168.bidoka_v (239) (Eladó)
Pozitív
2008.06.26. 19:23:15
72095506
Minden gyorsan rendben zajlott!Ajánlom másoknak is!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Személyes átvétel történt!Az eladó rendkívül kedves,pontos és korrekt volt!A termék éppen olyan volt, mint a terméklapon! Nagyon elégedett vagyok és a kislányomnak nagy örömöt szerzett vele, hogy gyorsan intézte az átadást, amit külön köszönök!!!Ajánlom másoknak is és csak így tovább++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
157820.majusee (1564) (Eladó)
Negatív
2008.06.23. 17:15:42
72903176
Nem utalta a pénzt
Másik fél: A pénz át lett utalva, de a "kedves" eladó ezek szerint megtartotta magának mindkettőt. Nem haragszok rá, 500 forintot egy hajléktalannak is odaadok, de azért mégis....
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Köszönöm, megjött, minden rendben volt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyorsan, pontosan megérkeztek a kártyák, minden rendben volt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
