641691.nikcy200 (8) 90% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Kiemlkedően korrekt vaterás, mindenkinek ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
szazsu56_v (208) (Eladó)
Pozitív
2009.10.09. 19:11:02
153276633
Megbízható, rendes vaterás. Ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A tranzakció meg volt.
Másik fél: A tranzakció megvolt.Csak ++++++++
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
248104.bazsu75 (1324) (Eladó)
Pozitív
2009.08.16. 20:36:53
150547079
Minden oké volt
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A vevő teljesen megbízhatatlan és pontatlan. Nem ajánlom senkinek!
Másik fél: Elnézést de egy napot kellet volna várni amig kifizetem,sajnálom,de ennek ellenére mindenkinek ajánlom az eladót!!!Csak +++++++++
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajnos nem tudtunk dűlőre jutni az árral.Ennek ellenére a vevőt csak ajánlani tudom mindenkinek!!!!
Másik fél: Nem tudtunk megeggyezni az árral!De az eladót mindenkinek ajánlom !!Csak +++++++++++++
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
701503.iszappanos (981) (Eladó)
Pozitív
2009.06.01. 20:58:58
146447267
Minden rendben történt, a vevőt ajánlom mindenkinek
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
OriginalGSM_a (829) (Eladó)
Pozitív
2008.12.09. 00:23:44
104819429
Rendben ment ajánlom a partnert.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nagyon rendes vevő,és ezek mellé még gyors is! Gyorsan lezajlott az üzlet! MINDENKINEK AJÁNLOM, MAXIMÁLISAN POZITÍV! +++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
szurgyinetimea78 (890) (Eladó)
Pozitív
2008.11.17. 22:29:48
92391747
Kedves Niki! Egy hónapot vártam, többet nmem tudok!! Te már pozitívan értékeltél, csak azt nem tudom hogy mit?! Hiszen a terméket át sem vetted,persze az értékelésed miatt nekem be kellett fizetnem a termék utáni jutalékot a vaterának. Többször kértelek hogy, szólj ha nem kéred a terméket, nem haragudtam volna! Sajnos csak hitegettél, ezért nem ajánlak senkinek:-((
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
szurgyinetimea78 (890) (Eladó)
Pozitív
2008.11.17. 22:29:31
91272019
Kedves Niki! Egy hónapot vártam, többet nmem tudok!! Te már pozitívan értékeltél, csak azt nem tudom hogy mit?! Hiszen a terméket át sem vetted,persze az értékelésed miatt nekem be kellett fizetnem a termék utáni jutalékot a vaterának. Többször kértelek hogy, szólj ha nem kéred a terméket, nem haragudtam volna! Sajnos csak hitegettél, ezért nem ajánlak senkinek:-((
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden a legnagyobb rendben zajlott, köszönöm a vásárlást.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nagyon sok vaterás megirigyelhetné azt a profi hozzáállást amit az adásvétel során tanúsított.Gyors ,pontos és megbízható.Kívánok még nagyon sok jó üzletet!Mindenkinek ajánlom!++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
