ReenzBennington (-1) felhasználó összefoglaló oldala

0% pozitív visszajelzés
(0 Felhasználó adta)
0% pozitív visszajelzés
(0 Felhasználó adta)
Értékelés Az utóbbi
7 napban
Az utóbbi
30 napban
Összesen
Pozitív: 0 0 0 0 adásvétel
Semleges: 0 adásvétel
Negatív: 0 0 1 1 adásvétel
0 0 1 1 adásvétel
Lakhely: Kalocsa
Regisztráció dátuma: 2013.06.02.
Utolsó belépés: 2020.09.22. 11:36
Inaktív!

Adott és kapott értékelések listája

Felhasználó

zsanna88888 (2917) (Eladó)

Vélemény

Negatív

Dátum

2014.12.26. 14:30:51

Termékkód

2017242953

ahogyan érkezett a pénz,vittem a postára. hogy ajánlva kérte és nem ért oda ünnepekre ne én legyek már a hibás .mégis engem hibáztat. küldemény száma:rl1726000 3945894.ha valamit időre akar valaki,akkor előbb kell utalni. másrészt elsőbbségivel kérni.vagy az eladónál még munkaidőben érdeklődni és akkor utána lehet nézni.nem egyből értékelni.ha ez is semleges,hogy egyből postázok...az ilyennek nem tudom mi kéne kedves Pócsai Regina
Másik fél: "Kedves Zsuzsanna! Éppen kiírtam a számlaszámot, mikor feltűnt valami. A kártyát ajánlott levélként vagy elsőbbségiként küldi majd? A Vaterás üzenetben sima levélként van feltüntetve, viszont azt írta, termék + 500 posta. Az, ha jól emlékszem, ajánlottnak felel meg. Csak hogy tudjam, nagyjából mikorra várjam. Üdvözlettel, Pócsai Regina" "Szia az oldalon ,hogy sima posta...azt nem kell figyelembe venni.mindig ajánlott postát szoktam irni. az 500 ajánlott. nem elsőbbségként." Engem nem zavar a negatív értékelés, nem múlik rajta semmi. De tessék. Ezért írtam semlegest. Nem gondoltam, hogy egyeseknek ennyire fontos az értékelés. Egyébként az elsőbbségi olcsóbb, mint az ajánlott. Na viszlát.

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.