valcser (838) 99.64% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 841 | 1167 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 18 | 26 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 3 | 3 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 862 | 1196 adásvétel |
| Az eladóként kapott 489 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
alexhorvath (94) (Eladó)
Pozitív
2017.12.01. 07:37:24
2558909204
Az adás-vétel rendben lezajlott, megbízható partner, mindenkinek szívesen ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megbízható, kedves, gyors partner.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megbízható, kedves, gyors partner
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben! Köszönöm'
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.beatrixdtoth (110) (Vevő)
Pozitív
2017.09.07. 08:36:02
2512344527
Gyonyorusegesek. Koszonom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Nagyon kedves készséges eladó!! Mindenkinek ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden a megbeszéltek szerint történt, ajánlom az eladót mindenkinek
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Rendkívül korrekt,nagysszerü vaterás partner,feltétlen ajánlom!!+++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Rendkívül korrekt,nagysszerü vaterás partner,feltétlen ajánlom!!+++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Köszönöm a vásárlást,ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden tökéletes volt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment. Korrekt és megbízható eladó. Köszönöm.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.köszönöm elégedett vagyok.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben! Szimpatikus eladó!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Kifogástalan partner. Mindenkinek ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kedves, megbízható eladó, szép termék! Köszönöm és ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az első vaterás vásárlásom volt, minden pontosan, rendben zajlott. Elégedett voltam. Köszönöm az eladónak. Ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Csodaszép áru,gyors pontos precíz csomag!Köszönöm szépen.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
sandiantik (15685) (Eladó)
Pozitív
2017.02.13. 07:19:32
2358136259
Gyors , kedves vaterás , szívből ajánlom !
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben zajlott. Korrekt partner.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.pontos gyors postázás
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Nagyon köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nagyon jó megbízható partner. A csomagolás precíz volt, nagyon szépen köszönöm ez úton is.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben zajlott. Nagyon szép terméket kaptam. Köszönöm.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden a legnagyobb rendben-nagyon köszönöm! Üdvözlettel
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Kifogástalan partner. Mindenkinek ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Jó kommunikáció és gyors postázás, szép csomagolás. Ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Tökéletes árú,segítőkész eladó...
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Nagyon szép terméket kaptam.Mindenkinek ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Köszönöm, minden rendben volt!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.A gobelin tényleg különlegesen szép volt, nem egy hétköznapi darab. Ajándékba vittük, nagyon örültek neki.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Gyors volt és megbizható
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Gyönyörű portéka!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben történt. Köszönöm szépen!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben történt. Köszönöm szépen!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors, korrekt, megbízható partner +++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nagyon kedves, készséges, gyors, gondos, csak ajánlani tudom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.123kAMILLA (114) (Vevő)
Pozitív
2016.02.13. 05:25:36
2193675107
Széő áárut kaptam
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
vicuska611 (1585) (Vevő)
Pozitív
2016.01.29. 21:40:16
2181155621
Kedves, rugalmas eladó, szép termék, szívből ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.bandurkandi (928) (Vevő)
Pozitív
2016.01.22. 12:02:40
2170562360
MINDEN TÖKÉLETES VOLT! Köszönöm !!!üdv:bandurkandi
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Korrekt eladó,ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.A sérülést jobban fotozza.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.barnabasjuhasz (97) (Vevő)
Pozitív
2015.12.29. 18:09:59
2161035245
ooooooooooooookkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.A kiírásnak megfelelő termék, gyors, segítőkész. Ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kedves, gyors, pontos eladó, öröm tőle vásárolni!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben volt, ajánlom az eladót másnak is. Szép terméket kaptam
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Gyors kapcsolatfelvétel, posta. Köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Logan333 (1593) (Eladó)
Pozitív
2015.11.20. 16:39:07
2107022960
Minden rendben ment; gyors, megbízható vatera partner! Kár, hogy nem értékelte a tranzakciónkat!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.