648113.ribizleeee_v (3) 71.43% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
egyenlőre semleges,mert utaltam,de a szemüveget még nem láttam 2hete
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.ne volt korrekt a szállítással kapcsolatban
Másik fél: MIAZ HOGY NEM VOLTAM KORREKT A SZÁLLÍTÁSSAL???? TE VOLTÁL AZ AKI LICITÁLT, FIZETNI PEDIG NEM SZERETETT VOLNA...A SZÁLLÍTÁSSAL KAPCSOLATBAN ODA VANNAK ÍRVA A LEHETŐSÉGEK. AKINEK NEM FELEL MEG AZ NE LICITÁLJON...INKORREKT...SENKINEK SEM AJÁNLOM!!!!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Abszolút korrekt!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Szonjakutya (432) (Vevő)
Pozitív
2010.01.14. 08:04:39
159300971
Nagyon szuper kis gépet kaptam, aki egyelőre okosabb, mint én!! :)) Köszönöm, jó szívvel ajánlom az eladót! ++++++++++++ :)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben volt.Aranyos, kedves, együttműködő.Mindenkinek ajánlom!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment. Köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az aukció lezárása óta több, mint másfél hónap telt el, egyik levelemre sem válaszolt és nem utalta át a vételárat. Kénytelen vagyok sikertelennek minősíteni az aukciót.
Másik fél: ...
Kedves, megbízható partner. Köszönöm, hogy nálam vásároltál! Mindenkinek ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
