6499272.malna25 (1) 60% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
sissike27 (237) (Eladó)
Pozitív
2011.01.22. 14:50:05
1292628630
Megbízható vásárló!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
hannyka22 (405) (Eladó)
Negatív
2010.11.19. 13:27:24
1294720314
Nem jelentkeztél,sajnálom egyszer megigérted hogy hétfőn utalsz, azóta sok idő eltelt és nem válaszolsz a leveleimre sem.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.hannyka22 (405) (Eladó)
Negatív
2010.11.19. 13:26:54
1281088735
Nem jelentkeztél,sajnálom egyszer megigérted hogy hétfőn utalsz, azóta sok idő eltelt és nem válaszolsz a leveleimre sem.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.vidammano (293) (Eladó)
Negatív
2010.11.17. 19:51:34
1284964404
Egyáltalán nem ajánlom senkinek! Hetekig hitegetett, hogy ekkor+akkor utal, aztán eltűnt nem lehetett utolérni. A telefonszáma sem valós! Szégyellhetnéd magad! Nálam többet biztos semmit nem fogsz leütni. A pofátlanságnak is van határa!!! Sok--------
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.vidammano (293) (Eladó)
Negatív
2010.11.17. 19:51:24
1284964403
Egyáltalán nem ajánlom senkinek! Hetekig hitegetett, hogy ekkor+akkor utal, aztán eltűnt nem lehetett utolérni. A telefonszáma sem valós! Szégyellhetnéd magad! Nálam többet biztos semmit nem fogsz leütni. A pofátlanságnak is van határa!!! Sok--------
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.vidammano (293) (Eladó)
Negatív
2010.11.17. 19:51:19
1284964402
Egyáltalán nem ajánlom senkinek! Hetekig hitegetett, hogy ekkor+akkor utal, aztán eltűnt nem lehetett utolérni. A telefonszáma sem valós! Szégyellhetnéd magad! Nálam többet biztos semmit nem fogsz leütni. A pofátlanságnak is van határa!!! Sok--------
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.vidammano (293) (Eladó)
Pozitív
2010.11.17. 19:51:13
1284964397
Egyáltalán nem ajánlom senkinek! Hetekig hitegetett, hogy ekkor+akkor utal, aztán eltűnt nem lehetett utolérni. A telefonszáma sem valós! Szégyellhetnéd magad! Nálam többet biztos semmit nem fogsz leütni. A pofátlanságnak is van határa!!! Sok--------
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.sissike27 (237) (Eladó)
Pozitív
2010.11.04. 15:43:06
1279040243
Megbízható vásárló!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.judylong_t (318) (Eladó)
Pozitív
2009.06.07. 13:49:08
624098698
Kedves , korrekt és szimpatikus partner. +++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.