gumikacsa57 (5) 85.71% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
kericsalad (3188) (Eladó)
Pozitív
2020.10.23. 11:23:21
2966154242
Minden rendben zajlott! Köszönöm a vásárlást!+++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
kericsalad (3188) (Eladó)
Pozitív
2020.10.23. 11:23:21
2969644688
Minden rendben zajlott! Köszönöm a vásárlást!+++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
kericsalad (3188) (Eladó)
Pozitív
2020.10.23. 11:23:21
2969644685
Minden rendben zajlott! Köszönöm a vásárlást!+++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
kericsalad (3188) (Eladó)
Pozitív
2020.10.23. 11:23:21
2968522346
Minden rendben zajlott! Köszönöm a vásárlást!+++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
kericsalad (3188) (Eladó)
Pozitív
2020.10.23. 11:23:21
2964611381
Minden rendben zajlott! Köszönöm a vásárlást!+++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
kericsalad (3188) (Eladó)
Pozitív
2020.10.23. 11:23:21
2967799097
Minden rendben zajlott! Köszönöm a vásárlást!+++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
kericsalad (3188) (Eladó)
Pozitív
2020.10.23. 11:23:21
2962896884
Minden rendben zajlott! Köszönöm a vásárlást!+++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
szaby161 (145) (Eladó)
Semleges
2020.02.03. 11:05:52
2862852008
A Kedves Vevő értesített, hogy elmondása szerint nem várt események miatt pénzügyi nehézségbe keveredett (csőtörés volt nála elázott a lakása). Egyébként nagyon korrekt és barátságos, volt. Természetesen ebben az esetben maximálisan megértő vagyok. Sajnálom, hogy nem jött össze az adásvétel. Szívem szerint pozitívat adnék mert olyan lelkiismeretes volt, hogy megérdemelné.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Vis major helyzet miatti fedezet hiány..Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
dedder67 (128) (Eladó)
Semleges
2016.08.27. 08:29:37
2312884625
Megbízható, korrekt vásárló, szívesen ajánlom másoknak is.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Megbízható, villámgyors vevő, nagyon szívesen ajánlom másoknak is.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Hooligans70 (248) (Eladó)
Negatív
2014.02.21. 12:35:33
1855785290
A terméket hibátlan állapotban postáztam! Kedves vevő email-ben követelőzött és fenyegetőzött! Pénz KÖVETELT, de a terméket nem szerette volna visszaküldeni, mert macerás szerinte! 14000 forintot szeretett volna a semmiért! Telefonos megbeszélést kizárta! Szerintem alkatrész kellett belőle. Én viszont, nagyon jó egészséget kívánok neki!!! NEM AJÁNLOM SENKINEK!!!
Másik fél: Én szerződés szerint teljesítettem, az eladó pedig egyáltalán nem. Kifizettem a majd 30.000 Ft-ot a high end-nek hirdetett hangfalpárért, melynek az egyik mélysugárzója szorult, torz hangot adott. Nem javítható a hiba. Lomizott nyugati hulladékot küldött, amely néhány nap után a szemétben végezte. A termék rendkívül, dohos és büdös szagú volt, amely alátámasztja a származását. Nem követeltem, csak kértem a jogos kártérítést (a vételár felét), de ez az alak elzárkózott mindennemű jogos igénytől. Csak ezért nem jelentem fel ezt a gazembert, mert nem akarom magam tovább idegesíteni. Vigyázzanak a "Hooligans70" nevű eladóval, korábban "berkibalazs" néven több embert is hasonló módon átvert itt.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
gydaroczi (215) (Eladó)
Pozitív
2013.11.12. 22:55:48
1825609421
Gyors és korrekt vásárló, akit mindenkinek ajánlok. POZITÍV
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
+Korrekt Vaterás, mindenkinek ajánlom!+
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megbízható vaterás+++++Mindenkinek ajánlom+++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors,pontos korrekt vásárló,ajánlom mindenkinek!!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
