6526858.tubi_2008 (0) 50% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
ADÁS-VÉTEL NEM TÖRTÉNT!!!A vevő egyszer írt,hogy küldjem a terméket akkor majd fizet...???....de azóta sem jelentkezik. Sajnálom...habár most néztem az értékeléseit...mostmár nem csodálkozom:)...:(
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Nem jelentkezett a termékért.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Sokáig kerestem, míg végre jelentekezett a babaruháért, aztán én meggondolatlanul elküldtem neki postán, na hát azóta sem láttam a pénzt érte... Nem ajánlom őt senkinek, megbízhatatlan vásárló!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.6156316.baloghom (59) (Eladó)
Negatív
2007.04.17. 19:33:02
1418613799
NAGYON NEGATÍV a véleményem. Elfoglaltságra hivatkozva húzta az időt, bár furcsa módon másnak át tudta utalni az összeget, nekem nem. Senkinek sem ajánlom, hogy eladjon neki bármit is.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.4355574.morcospanda (207) (Eladó)
Negatív
2007.04.17. 11:04:13
321884810
Sajnálom, mert nagyon kedves hölgynek tűnt a telefonban. De akkor is csak ígéretet kaptam az utalásra, ami azóta sem érkezett meg. Azóta egyetlen emailre és az smsre sem jött válasz, így pedig elég nehéz bármit is megbeszélni.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megbízhatatlan,komolytalan licitáló!Sok e-mailt írtam neki,melyeket elolvasott,de nem válaszolt!NEM AJÁNLOM!!!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Nagyon kedves aranyos partner, és a kedves Papa is az. Jó étvágyat
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.6563855.boklara (1) (Eladó)
Pozitív
2007.04.03. 18:21:07
322946215
A megbeszéltek szerint lezajlott az adás vétel.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Kedves, barátságos vevő!!!! Jó sütést-főzést!!! Köszönöm!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Kedves, barátságos vevő!!!! Jó sütést-főzést!!! Köszönöm!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az üzlet megköttetett! Köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az üzlet megköttetett! Köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.cirrhopp_t (1727) (Eladó)
Negatív
2007.03.28. 09:36:41
321874891
Sajnos csak igérte, de nem utalt. Pedig kedves partner. Sajnálom, de meghirdetem a terméket újra.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Senkinek nem ajánlom! Ígérget és amikor bizalmat kap, akkor nem annak megfelelően viselkedik. Azt írta kell neki a könyv, csak később fizet, most pedig még a jutalékot is buktam miatta. Ne bízzatok meg benne, nem szavatartó vevő!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Rendben zajlott minden, jó szívvel ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.6563855.boklara (1) (Eladó)
Negatív
2007.03.25. 22:23:39
321526679
Nem vette át a terméket. + költséget okozott. SENKINEK NEM AJÁNLOM!!!!!!!!!!!!!!! Telefonon is kerestem azt hazudta hogy megy a postára érte. Az ilyen ember ne licitáljon ha nincs pénze az nem bűn de ha valaki valakit direkt átver az igen
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.3 hétig vártam,hogy fizet vagy valami,nem csinált semmit még a levélre se válaszolt! Az ilyen ne licitáljon!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.10 nap alatt a vevőnek számos emailt és smst is írtam, és bár ezeket bizonyíthatóan megkapta, egyikre sem reagált. A vevő viselkedése nemcsak inkorrekt, de sértően udvariatlan is volt, a vele való üzletkötést nem javaslom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben volt! Köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment, ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Maximálisan megbízható partner! Jó szívvel ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben zajlott, ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kicsit döcögősen, de rendben lezajlott az üzlet. Ajánlom a vevőt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Korrekt, megbízható partner. Köszönöm. Mindenkinek ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.