menesine (11) 92.31% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Egyértelműen pozitív! Minden rendben ment. Csak ++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
olcsobabakocsi (1272) (Eladó)
Pozitív
2011.01.24. 10:29:44
1433745072
Minden rendben volt, jó vevő, ajánlom mindenkinek. Köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megbízható korrekt partner , bátran ajánlom mindenkinek. Köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
1074568.mpowerhu (951) (Eladó)
Pozitív
2010.01.25. 13:07:10
160983453
Minden rendben zajlott/zajlik
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
1305671.PokerMarkt_v (213) (Eladó)
Pozitív
2010.01.20. 20:52:54
160677430
Minden tekintetben ajánlom! 10+++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
IllatArzenal (876) (Eladó)
Pozitív
2010.01.20. 13:57:44
160232082
Korrekt, megbízható vásárló! Mindenkinek ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment, gyors, és korrekt partner, ajánlom másoknak is.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
395925.minizsu44 (1703) (Eladó)
Pozitív
2009.02.06. 21:53:53
125473027
Szuper vaterás,kedves és megbízható!Bátran üzletelj vele+++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors, korrekt, megbízható partner, ajánlani tudom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben. Kedves, rugalmas partner.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A vevőt miután telefonon felhítam megbeszéltük, hogy akadályoztatásom miatt, türelmét kérem. Ezekután kaptam a negatív minősítést és lezárta a tranzakciót. Néhány nap elteltével egy uriember emelt hangon felhívott és megkérdezte miért nem küldöm a megrendelt árut. Úgy gondolom, nem kívánok üzleti kapcsolatot ezek után.
Másik fél:
tisztelt "Uram" !
öntsünk tiszta vizet a pohárba az ön állitásai között potom 3 hét telt el amig én vártam a megigért poharakat amit ön leküld és ha megfelel a mellékelt bankszáméára átutalom a kialkudott összeget-ebben megegyezhetünk , hogy igy volt!
eltelt 10 nap amialatt felsem hivoptt a hivásaimat nemfogadtta és amikor másik számról hivtam felvette és azt igérte hogy a kollegája másnap feladja az árút sőt mi több még ön fel is him amikor ez megtörténik,. De ismét nemtörtént semmi ! Majd mindezek után 14 nappal ténlegesen negativ értékelést adttam DE KÉRDEZEM ÖNTÖL MEGKAPTAM AZ ÁRUT? NEM!!!! Ja a férjem egyáltalán nem emelhangon beszélt önnel csak kérdezte meglessz e a pohár ?
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
jatekboltom (6052) (Eladó)
Pozitív
2008.08.05. 13:44:53
83206029
Gyors pontos vásárló, mindekinek bátran ajánlom
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
jatekboltom (6052) (Eladó)
Pozitív
2008.08.05. 13:44:52
83870898
Gyors pontos vásárló, mindekinek bátran ajánlom
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
