Gianni251 (0) 50% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Roderick_a (1053) (Eladó)
Negatív
2008.06.23. 10:38:16
72335685
Senkinek sem fogok fizetni 1000 ft postaköltséget, hogy aztán "meggondolva" magát, visszaküldje a nagyértékű küldeményt. Mondja meg az illetőnek, ha már nyerni akart volna a jelvényen, hogy ritka darab, vegye át. Ez esetben küldök egy levelet a vaterának, és átminősítjük a tranzakciót pozitívvá.
Másik fél: Emlékeim szerint az árucikket 10000Ft.+postaköltség áron vásároltam meg!Ehelyett Ön küldött nekem egy 21300 Ft összértékű csomagot jókora késéssel!Kérdezem én!Ön ezt átvenné???Mert nem ebben állapudtunk meg!
Ön nem volt velem szemben korrekt,én semleges értékelést adtam de Ön negatívot csak azt nem tudom miért???
Itt akinek joga van felháborodni az Én vagyok!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Gyors, pontos, korrekt vaterás! Köszönöm a vásárlást! Mindenkinek ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
