HoberMallow (13) 93.33% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Kedves, megbízható, pontos Partner. Szeretettel ajánlom másoknak is. Köszönöm a vásárlást! ++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
hungaby1 (1025) (Eladó)
Pozitív
2016.10.19. 14:40:04
2346261518
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden renben ment,megbízható vevő ajánlom mindenkinek++++!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
nagybetti4 (522) (Eladó)
Pozitív
2015.03.28. 08:59:56
2057248547
Megbízható, kedves, kommunikatív vásárló. Szívből ajánlom mindenkinek. Csak +++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
dokiandi_t (1541) (Eladó)
Pozitív
2009.05.23. 14:16:07
617705401
Minden rendben ment, köszönöm! Remélem még találkozunk!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.sipiricsi87 (29) (Eladó)
Pozitív
2008.10.06. 20:46:44
430788659
Megbízható. Pontosan fizető vásárló. Minden a lehető legnagyobb rendben volt!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt, pontos üzleti partner! Ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors, pontos szimpatikus partner. Mindenkinek ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Feith-Veronika (25) (Eladó)
Negatív
2008.01.03. 15:02:26
288208796
Az aukción a személyes átvétel ellenére licitált,majd sikeres aukciót követően közölte,hogy nem tud eljönni a termékért.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Feith-Veronika (25) (Eladó)
Negatív
2008.01.03. 15:01:05
288210050
Az aukcióra a személyes átvétel ellenére licitált,majd sikeres aukcót követően közölte,hogy nem tud eljönni a termékért.Nem értem miért nem lehetett ezt előtte velem tisztázni.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Feith-Veronika (25) (Eladó)
Negatív
2008.01.03. 14:59:16
288214084
Az aukcióra a személyes átvétel ellerére licitált,majd sikeres aukciót követően közölte hogy nem tud eljönni érte.Nem értem miért nem lehetett licitálás előtt ezt tisztázni.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Misterke (1240) (Eladó)
Pozitív
2007.10.12. 08:47:01
1427845600
Korrekt, megbízható partner, ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
kovacsmarta (639) (Eladó)
Pozitív
2007.06.06. 10:37:12
324925875
Pontos, gyors, kedves, kapcsolattartó, CSAK ajánlani tudom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Rendes megbizható vevö.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
kirakarina (2144) (Eladó)
Pozitív
2007.03.21. 17:15:45
322005128
Nagyon gyors és korrekt vevő,jó "teszvesz"-es lesz belőle!Ajánlom mindenkinek és köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt, gyors partner, csak ajánlani tudom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megbízható,pontos. Mindenkinek ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
