pericoloso26 (1) 66.67% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
A vevő kedvéért, hamarabb lezártam az aukciót, mert írta, hogy nagyon szüksége lenne a termékre. Azóta majdnem egy hónap telt el és amiket küldtem /vásárlási értesítő, e-mail, Vaterán keresztül levél/ semmire nem reagált, pedig szinte minden nap belép és még vásárolt is. A terméket újra meg kellett hírdetnem és még a nyakamon maradt az előző kör termékkiemelésinek költsége is. Azt hiszem én mindent elkövettem, hogy sikeres adás-vétel legyen és elég türelmes voltam.
Másik fél: Mivel miután leütötem 1 hétig nem adta oda a számla számát én nem jött létre az üzlet és nekem tényleg sürgös volt a dolog !!!!!!!!!!!!!!!!!pontatlan vaterás
149418.moczitomi (235) (Eladó)
Pozitív
2008.07.15. 11:19:44
73761632
jo vateras
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors, pontos, korrekt vaterás! Mindenkinek ajnlom! Köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
